Seznamka: Šimpanz ve vesmíruWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:134
Počet zobrazení:9 817

Identitu svých potenciálních partnerů bude v dnešním díle Seznamky hádat Jeff Davis. A mezi uchazeči o rande opět není o podivíny nouze.

Přepis titulků

Zdravíčko, mládenci. Já jsem Vivekaka, protože mí rodiče měli vadu řeči. Mládenče číslo jedna, nikdy jsem nebyla matkou, alespoň co pamatuji... Jak důležitý je pro muže vztah s jeho matkou? MUŽATKA TRÉNUJÍCÍ ŽENSKÉ ZÁPASNICE Pro mě jsou muži, kteří mají příliš dobrý vztah se svou matkou, mamánci. Proto jsem se rozhodla, že vyrazím do terénu a najdu ty největší talenty. A s trochou štěstí to jsi třeba i ty, jako že se Charlene Armstrongová jmenuju.

Spinkej, spinkej. Ochranka? Mládenče číslo dva, kam bys mě vzal na první rande? HEREC HLEDAJÍCÍ KOLEGY NA MILOSTNOU SCÉNU Někam nóbl, kde můžu sledovat lidi a učit se od nich. Omluv mě na vteřinku. Jessico...

Říkali, že se to nesmí, Jessico. Zajímavá volba, ale ne. Další! Mládenče číslo tři, kde jsi zažil svůj první polibek? ŠIMPANZ, KTERÝ JE VYSTŘELEN DO VESMÍRU Ty si žiješ ve vlastním vesmíru. Skvělé. - Zajímavé, přesně jako můj první polibek. - Chceš trénovat? Pojď sem! Přesně tak, ty, sexy mamino.

- Jen ve dvou, jo? - Jo. Dobře. Na zem. A jedem. To je ono, cítíš to? Cítíš? Jo! Jo! Paráda. Můžeš do týmu. - Tak fajn. - Jo, dobrý. - Tak jo. - Jo! Chtěl bych něco vyzkoušet.

- Teda zlato! - Jo! Netušil jsem, že to jde i takhle! Ty jedna Amazonko! Můj Bože! Ta role je tvoje! Jedna! Dva! Tři! Chtěl bys hádat, co se tu dělo, Jeffe? Ne.

Jdeme na to. Wayne, ty jsi byl nějaká macho zápasnice, - která se snaží poskládat tým zápasnic. - Jo, dobrá práce! Coline, ty jsi byl úchylný vedoucí castingu, - který se všemi účastnicemi flirtoval. - Jsi hodně blízko. - A ty, Ryane, jsi byl ten nejdivnější šimpanz ve vesmíru. - Ano! Dobrá práce! Dobrá práce! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super diel

10

Odpovědět

Mám je rád všechny, ale až na moderátora mi to vtipný nepřišlo :/

00

Odpovědět

Teda ty kliky pekne flakala:)

33

Odpovědět

já si naopak myslim, že je obdivuhodný, že v těch lodičkách vůbec nějaký udělala

140

Odpovědět

Nejlepší výkon měl jednoznačně Ryan! :D

140

Odpovědět

já stále žasnu nad tím, že to stále někdo shledává vtipným...

338

Odpovědět

Já zase žasnu nad tím, jak nějaký extrémně hloupý troll kradoucí jména má za potřebu tuhle kravinu tu opakovat stále dokola...

241

Odpovědět

Zase ta americká kopie Partičky, která jim nesahá ani po kotníky?

445

Odpovědět

Hochu, na to se ti uz nikdo nechytne... :D

412

Odpovědět

Svatá pravda, nesahá jí po kotníky, ale zdaleka převyšuje

141

Odpovědět

Dávám ti 0,1 bodů z deseti. Ta desetina je za pravopis.

50