Seznamka: Spousta mravencůWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:7 256

Jeff Davis by se rád seznámil a na výběr má opět pěknou sebranku. Dokáže si vybrat partnera a hlavně uhádnout, jaké podivné identity byly ostatním účinkujícím přiřazeny?

Přepis titulků

Vítejte v Whose Line Is It Anyway, kde je všechno smyšlené a na bodech ani pointách nezáleží. Čeká nás skvělý večer, tak ho hned začněme hrou s názvem Seznamka! Zahrají si všichni čtyři účinkující, tak pojďte dolů! Jeff se účastní seznamky a Ryan, Colin a Wayne doufají, že si vybere je, a jejich trápení tak skončí. Každý z nich má podivnou identitu. Jeff si bude vybírat adepta na rande a zároveň se pokusí zjistit, co jsou zač.

Jestli jste připraveni, Jeffe, můžeš se začít seznamovat. Mládenče číslo jedna, vědci nedávno objevili devátou planetu. Jak bys jako planetu pojmenoval mě? - MODERÁTOR SOUTĚŽE MĚNÍCÍ SE V NADRŽENÉHO VLKODLAKA - Vypadá to na bonusové kolo! Úžasné, úžasné, úžasné. Než vás ale pojmenuji jako planetu, mám pro vás na výběr… Mládenče číslo dva, jak bys mě pojmenoval, kdybych byl koktejl?

DOBRODRUŽSTVÍ JAZYKOMUŽE, NEJZBYTEČNĚJŠÍHO SUPERHRDINY Jak bych ti říkal? To je dost… Omluv mě. Máte tu nezbedný chlup. Děkovat nemusíte! Říkal bych ti Phile. Mládenče číslo tři, nikdy jsem nebyl na romantickém rande, jak bys mi prokázal, že jsi romantik?

NABITÝ DEN ZANEPRÁZDNĚNÉHO MRAVENCE Že jsem romantik? Jsem tu sám! Jsem tu sám, to není dobré! Tamhle jsou, tamhle jsou! Pojďte se mnou, pojďte, všichni! No tak, pojďte!

Proč tam sedíte? Tamhle je piknik! Pojďte za mnou! A sakra, teď tu jsou všichni. Pohněte! Mládenče číslo jedna, kdybys měl zabít dvacet minut jen sezením a nicneděláním, co bys nejraději dělal, aby ti to uběhlo rychleji? Omlouvám se. Stává se to jen při úplň… Hned po reklamě jsme zpátky.

Na čočce je smítko! - Jeffe, chtěl bys hádat? - To si piš. Neříkám, že to uhodnu, ale hádat chci. Wayne je moderátor soutěže, který se proměňuje v nadrženého vlkodlaka. - Colin je superhrdina, jehož schopností je čistit věci jazykem. - To beru. A jak bys ho nazval? Jazykovač. To se mi líbí víc, než co jsme měli.

A Ryan je samozřejmě mravenec, který tu vodí celé publikum, a o hodinu tak prodlužuje celý pořad. Nevěděl jsem, že se přidají všichni. Myslel jsem, že se zapojí pět, šest lidí. Dva body pro Jeffa. Jeden za perfektní tip. - Přesně jako na kartičce. - Přesně. Mimochodem nevěděl jsem, že tu je tolik mravenců. Myslel jsem, že jich tu je tak pět, šest.

Na vás, vážení. To je dost mravenců. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V překladu chybí jedna hezká drobnost. Když se mravenci vrátí na místo a znovu odpovídá Wayne, tak začne výt a pak se omlouvá a říká, že tohle se mu stává vždycky, když uvidí Měsíc - a při tom se dívá na Colinovu pleš. To slovo "Měsíc" je přerušené v půlce, ale divákům to dochází. Myslím, že titulky by to taky měly nějak odrážet, třeba "Omlouvám se, tohle se mi stává vždycky, když spatřím úplň..."

10

Odpovědět

Díky za postřeh, titulky jsem upravil. :)

00

Odpovědět

Oceňuji kreativní překlad klasické úvodní fráze :)

70