Seznamka: Učitel sexuální výchovyWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:201
Počet zobrazení:11 925

V dalším díle Seznamky si svého ideálního partnera hledá Nyima Funk a na výběr má opět pestrou paletu podivínů.

Přepis titulků

Začneme hrou s názvem Seznamka. Tu si zahrají všichni čtyři účinkující, tak pojďte dolů! Takže... Nyima se účastní televizní seznamky a Wayne, Colin a Ryan soupeří o to, aby si je Nyima vybrala. Každý dostal podivnou vlastnost či identitu a Nyima si je vyzpovídá, aby našla vhodného partnera. Podle mě ho nenajde.

Zároveň se pokusí odhalit jejich identity. Připraveni? Nyimo, seznamka začíná. Zdravím, mládenče číslo jedna. Jsme na našem prvním rande a můj syn tě nakopne do holeně. Co uděláš? MÓDNÍ POLICISTA ZATÝKÁ A VYSLÝCHÁ LIDI - Rošťák jeden. Nekřičel bych, je to dítě. Jde o to... Dej mi vteřinku.

Ty! Na zem! Pohni! Dělej! Okamžitě! Pohyb! Pohyb! Pohyb! Na zem! Dolů! Dolů! Dolů! Co sis myslel? Tak co? Oblíknu si trochu šedé, trochu khaki. Myslel sis, že k sobě nějak padnou? Víš, že vodorovný pruhy zvětšují?

Na to jsi nemyslel, že ne? Že ne? Že ne? Vstaň. Když ses oblékal, řekl sis, že to prostě zkusíš? Jo. Tak jo, v pohodě. Vodpal. Omlouvám se. Tvý dítě je podle mě skvělý. Mládenče číslo dvě, ráda používám Twitter a můj oblíbený hashtag je...

#sexyčerná. Jaký je tvůj oblíbený hashtag? UČITEL SEXUÁLNÍ VÝCHOVY V ROZPACÍCH DĚLÁ NÁZORNÉ UKÁZKY NA LIDECH Sexy černá, to je teda něco. Samozřejmě... sexy je... v pořádku. Musíme znát všechna různá... Například... Ten... ten... Tady ten...

ten... A taky... Když třeba... A někdy s tím... máte... Chcete... Protože... A je to zcela přirozené! Naprosto! Mládenče číslo tři, Jeden z okamžiků, na který jsem nejvíc hrdá, byl den, kdy jsem opustila vězení. Na jaký okamžik svého života jsi hrdý ty? NOVOROZENEC HLEDAJÍCÍ DOKONALÝ PRS Mládenče číslo jedna, máme období udělování cen.

Mohla bych prosím slyšet tvůj projev po zisku Oscara pro herce v hlavní roli? Víte, jak rychle jste jela? Vidím vaše nárazníky. Jen se kochejte, mládenci. - Mládenče číslo dvě. - Ano? - Rande skončilo a skvěle jsme se bavili. - Ano? Popiš mi, jak by ses pokusil mě políbit, nebo tak něco.

Já... Víte, když... něžně... s tím... Když... Když... Ale nechcete... Nyimo, pokusíš se hádat, kdo jsou tví nápadníci? Dobře, takže Wayne... Podle mě jsi byl módní policista. Ano! - Ano. - Ano, dobře. Měla jsem pocit, mládenče číslo dvě, že jsi byl učitelem sexuální výchovy, který nikdy sex neměl, nebo se ho bojí.

Ano. A ty jsi podle mě mohl být stařenka, kterou přitahují bradavky. Proč ne? Dobrá práce. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Colin je tady na oscara :-)

312

Odpovědět

Ten moment, keď sa Ryan pozrel na Aishu bol božský. Toto musí byť zaradené medzi legendárne videá.

433

Odpovědět

medzi max. trapne

239

Odpovědět

+v m vargaTy sa snazis prekonat Jarinina?

71