Tajemství: Batman a RobinWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:122
Počet zobrazení:6 411

V dnešním díle si Ryan s Colinem zahrají hru Tajemství. V té během improvizace na téma Batman a Robin dojde k otevření truhly s neznámou rekvizitou, která představuje tajemství jedné z postav.

Přepis titulků

Nyní si zahrajeme hru Tajemství, ta je pro Ryana s Colinem. Tak pojďte dolů, vy moji fešáci. Převezměte svoji kořist. Hra spočívá v improvizaci scénky, ve které má jeden z účinkujících tajemství v podobě rekvizity. Ta bude odhalena někdy v průběhu scénky, to je na vás. Téma scénky je, že Ryan je Batman a Colin je rozkošný Robin. Můžete začít.

Ahoj, opláštěný křižáku. Budeme dnes bojovat se zločinem? Je sobota, dej si volno, prosím tě, Robine. - Opláštěný křižáku, proč jsi tak mrzutý? - Ale... Zločin zmizel, jsme bez práce. Svatý bručoune. - Asi se přesunu jinam. - V Gothamu je toho pořád dost... - Klidně tu zůstaň, Robine. Je na čase se rozdělit. - Cože? - Jo. - Svatá deprese. - Jo. Tak abych vyrazil...

- Tak ti alespoň pomůžu... - Ne, to zvládnu. - V pořádku... Kdy jsi mi o tomhle chtěl říct? Někdy se holt člověk tady dole v jeskyni cítí osamělý. Někdy prostě moje vnitřní já musí ven, Robine. - Nasaď si ji. Pobav mě. - Já věděl, že jde o moji předčasnou pleš. Podívej se na nás, Robine! - Jak máme takhle vyděsit zločince? - Podívej se na nás! Kdo by se nás nebál?

Asi máš pravdu. Proboha, vypadáme jako Paničky z Beverly Hills. Copak to nechápeš? Teď jsme jiní. Už nejsme Batman a Robin. - A kdo jsme? - Jsme Wanda a Louise. Myslíš, že můžeme i tak bojovat se zločinem? Samozřejmě, jen už nás nebudou volat znakem netopýra, ale takovým ve tvaru tlustého stehna. A můžeme mít vybavení na podvazcích.

- Nepředbíhej! - Dobře. - Páni. Svatá menopauzo. - Prodal jsem... Prodal jsem batmobil. - Batmobil? - Už se k nám nehodí. Teď mám minivan. A ty teď budeš Brucina Waynová? Nad tím jsem nepřemýšlel. Musím přiznat, že nevím, jestli mi tohle úplně vyhovuje. Možná ses ještě nepodíval do zrcadla.

- Ahoj, fešáku. - Ahoj. Tohle mě fakt děsí. - Zkus tohle zrcadlo. - No jo, v tomhle vypadám dobře. Copak to nevidíš, Robine? Věřil jsem ti celý život, opláštěný křižáku. Není důvod, abych... - Omlouvám se. - V pořádku. - V souboji na blízko to můžu použít. A navíc se podrbeš na hlavě! Dobrá práce, Robine.

Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář