Tajemství: Čaroděj ze země OzWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:5 407

Obsah scénky, kterou dnes musí okolo neznámého předmětu Colin s Ryanem zahrát, je jednoduchý. Dorotka, Strašák a kufr, ve kterém číhá nepříjemné překvapení.

Poznámky:
V příběhu toužil Lev po odvaze, Plecháč po srdci a Strašák po mozku.
Klepnutím patami o sebe se Dorotka probudila ze sna.

Přepis titulků

V této hře budou Ryan a Colin improvizovat scénku, kde má jeden z nich tajemství ve formě rekvizity. Ta bude během scénky odhalena. Kdy, to je čistě na vás, pánové. V této scénce je Colin Dorotka a Ryan je Strašák. A to je všechno, co pro vás mám. Můžete začít. - Strašáku! - Co je? - Já vím, že máš plíce ze slámy, ale stejně... - Ten plamen je nebezpečný.

- Už mám života v zemi Oz po krk! - Chci vyrazit do velkoměsta a zapařit! - Oz ale je velkoměsto! Vracím se do Kansasu, kéž bych mohla s tebou. - Ne, už mám sbaleno, jen to zkontroluji. - Ne, ne, tohle je moje. - Ne, ne, to je moje. - Nevím, jestli mám ponožky. Ano, to je těhotenský test. Lev konečně našel odvahu. A Plecháčovi se rozbušilo srdce. - Už je ze mě žena, Strašáku.

- To mě nezajímá, jaký je výsledek? Jsem těhotná. Už teď tu je trpaslíků víc než dost, jsou všude! Je mi to líto, ale v zemi Oz jsem uvězněná už 15 let. Tohle jsou mé nejlepší reprodukční roky. Stačilo jen, abys klepla patami o sebe! - To jsem zkusila, ale jen mi zvlhla chodidla. - Vážně? Podle všeho nejen chodidla. Zatraceně, Dorotko.

Myslel jsem, že bychom spolu mohli skončit my dva. Strašáku, tvá inteligence mě vždycky zneklidňovala, až strašila. A jak ses rozhodla, koho chceš? No... Mám velká stébla. Promiň, asi jsem jen usnula v makovém poli... a pak se probudila. Bože, doufám... Mohla to být létající opice, cokoliv! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář