Tajemství: Petr Pan a WendyWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:153
Počet zobrazení:7 720

Ve hře Tajemství musí Ryan s Colinem hrát scénku v rolích Petra Pana a Wendy. Během ní dojde k otevření krabice s neznámou rekvizitou, na kterou musí oba účinkující zareagovat.

Přepis titulků

V téhle scénce je Colin Petr Pan. Ryane, ty jsi vysoká a čilá Wendy. Můžete začít. Zase si jdeš dneska vyrazit? Přestaň kokrhat! - Co je to s tebou? - Už vůbec nebýváš doma. Pomáhám Ztraceným chlapcům nalézt cestu. To nepotřebují, už mají své domovy.

Tak kam v noci chodíš? - Takovýhle přístup se mi nelíbí. - Vážně? - Ne! No tak, leť si. - Hodil jsem na tebe kouzelný prach. - Ten už na mě nikdy nesypej. Jestli musíš, jdi. Odcházím, jen si... Ne, tohle si tu nechám. Zabalila jsem to... Ne, malý Jimmy má narozeniny... Dáš Billymu něco jiného.

Je tam něco, co nechci, abys... Ani nevím, jak začít. To jsem ti nechala udělat, Petře. Nechala jsem tvoji hlavu přidělat na tělo Neila Patricka Harrise. - Snad to nevadí. - Proč? Vadí! - Protože jsi to vzdal! Takhle jsi dřív vypadal... Ne! Podívej se na to a řekni mi... Řekni mi...

Proč? Proč přesně jsi to udělala? Podle mě by ses na to měl na chvíli podívat ty. Dívám se na to každý den! Kam se poděl tvůj pekáč buchet? Víš, jaké to je? S pekáčem rychleji stárneš a to já nechci. Musíš cvičit a vrátit se do formy. To mně neříkej! Tohle jsem nečekal!

Možná by sis taky mohla vytáhnout prsa od kolen. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Geniálny diel. To bola teda poriadna podpásovka urobiť tú koláž.

20

Odpovědět

1:13 V pozadí je výraz, který jasné říká "Tohle z hlavy nedostanu, hlavně až půjdu s mou ženou do postele, tak přesně tohle si představím a konec".

90