Tajemství: Stárnoucí SupermanWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:106
Počet zobrazení:6 056

Se stárnutím se vyrovnáváme různě a překvapivě i Superman má své způsoby.

Poznámka k překladu: Vtípek na konci je poměrně těžko přeložitelný, "fly" totiž znamená jak "moucha", tak "poklopec".

Přepis titulků

Čeká nás hra Tajemství, kterou si zahrají Ryan a Colin. Pojďte dolů, pánové. Hra probíhá tak, že Ryan a Colin budou improvizovat scénku, ve které má jeden z nich tajemství ve formě rekvizity. Ta bude někdy v průběhu scénky odhalena... Snad tam není žádný člověk. Ve scénce bude Ryan Superman a Colin bude krásná Lois Lane. - Jo. To je ta žena? - Jo. Můžete začít.

Nazdar, Supe. Kam vyrážíš? No to je hezký. Rychlý jako střela a už aby byl pryč. Zavolám ti taxíka. Rád bych ti poděkoval, že ses dneska stavila. - To mě ani nehodíš domů? - Jsem unavený, zavolal jsem ti Uber. To ses vytáhl. - Co je tohle? - Jen balím nepotřebné věci... - Možná je to nějaký kryptonit od Luthora!

- Ne, já vím, co tam je! Ne... Viagra. Chtěl jsem být silnější než lokomotiva. Stárnu, tak potřebuju nakopnout. Telefonní budky úplně zmizely, nemám kde se převlékat. Nemáš to lehké. Může to zůstat mezi námi, že jo? Podívej, ani to nedokážu zavřít. Je mi to moc líto. - Vážně nejsi v kondici.

- To je artritida. Každá pilulka tam má svůj důvod. Řekni název prášků a já ti řeknu, na co je mám. - Tenhle. - Lupénka. Lymfatické uzlíčky? Proč jsi mi neřekl, že máš lymfatické uzlíčky? - Nepocházím z jiné planety. - Cože? Jsem prostý pozemšťan, který má superschopnosti. Nebo alespoň měl. Už ne, Lois.

Nejsem ten, za koho mě máš. Myslela jsem, že jsi z planety Krypton. Ne... Pocházím z Pomony. - Ale z drsné části Pomony! - No jo. - Chápu, proč jsi to změnil. - Znáš Pomonu, předměstí Los Angeles. - Už s tebou nemohu být. - Cože? Na rovinu, před chvílí jsi se mnou taky nebyla. - Myslela jsem na Batmana. - Vážně? Batman je stejně starý jako já!

Robinovi je 48! Pořád je to ale dynamická dvojka. Koukám, že máš na prstu pavučinu. Ano... Chodím se Spider-Manem. - Co on má, co já nemám? - Fakt velké nádobíčko. - To dává smysl. - Souhlasím. - Vážně velké nádobíčko. - Souhlasím. - Přímo tady na jevišti. - Souhlasím, skvělá práce. - Byl jsem připravený na všechny pilulky. Lymfatické uzlíčky!

Neřekl jsem to zdaleka tak sebejistě. Lymfatické uzlíčky? Lois mezitím ojíždí celý vesmír DC Comics. Nevěděla jsem, že je to taková běhna. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ako najlepšie je, keď sa na ňu pozrú a ona ani nevie, že spiderman je z Marvelu a nie DC komix to na konci ma naj zabavilo, keď sa na ňu pozrú ako na p.U

12