Teleshopping: Pánská kosmetikaWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:98
Počet zobrazení:5 092
Ryan s Colinem se v dnešním vysílání zhostí prodeje pánské kosmetiky a názorně předvedou, jakými způsoby se dá zbavit nechtěného ochlupení. No není to skvělé? Je to skvělé!

Přepis titulků

Naši kluci se pokusí divákům prodat několik nepoužitelných produktů. Ryane a Coline, své předměty máte a konkrétně prodáváte pánskou kosmetickou sadu. Vím, že s tím nemáte žádné zkušenosti, ale zkuste to. Vzbudili jste se a při pohledu do zrcadla si řekli: „Zatraceně, co to je v tom zrcadle za keř?“ Přesně tak. Pokud tedy nejste upír a v zrcadle nevidíte nic. Například Colin se o sebe stará.

Ačkoliv nemá moc vlasů, tak se o ně stará velmi dobře. Díky této jednoduché metodě. Stačí stříhat okolo této šablony. Opatrně. Netuším, jaký to teď bude pocit. Podívej, tvá hlava na mě mluví! „Kup si něco, kup si něco.“ Kup, kup, kup! Jste staří, špinaví a chlupatí?

My to z vás vyrazíme! - Není o moc menší než moje noha. - Já vím! A barva taky sedí. Teď si na našem modelu ukážeme… - Polož to! - Dobře, já nevěděl… Omlouvám se, to tu zůstalo po našem posledním voodoo teleshoppingu. Nechápu, jak se to sem dostalo. A teď… Existuje složitá procedura, kterou si muži oblíbili, tedy ti z nové vlny.

Jmenuje se ekvádorská depilace. Je podobná brazilské depilaci, ale odehrává se o něco níže. Jaké to je, nechám na vaší představivosti. Někdy se nevzhledné chloupky dají odsát s pomocí ohromné sací síly. Tohle si strč do uší. Buď kamarád! A vše je připraveno! Koukejte, tam by mohla přistát vesmírná loď. Nedívejte se na ně, nedívejte se!

Podívej, Coline, tohohle tu máš tři kusy. - Ano. - Vysvětli lidem, jak to funguje. Ochlupení na hrudi může být někdy k vzteku. Škrábance po holení… S touhle vychytávkou je to hračka. Stačí tohle… Na jedno použití. Znáte to. Někdy, když se vykoupete, nedaří se vám osušit všechna místa, která byste chtěli. Téhle vychytávce říkáme nekonečná osuška.

Coline, ukaž lidem, jak funguje. Řekněme, že se chceš po sprše osušit. Otoč se a osuš se po sprše. To je ono. A takhle nekonečná osuška funguje. Cítím, jak ze mě ty chloupky přímo padají! Ryane, myslím, že máš něco… Máš něco na… Jo. To je trapas. Oba získáváte 35 bodů a pět extra získává Ryan za frázi „buď kamarád“.

Nevím, proč to bylo tak vtipné, ale řekla bych… Vy taky tleskáte kdečemu! - Dobrý postřeh! - Páni! Překlad. heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář