Věty v kapse: Adam a EvaWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:7 050
Publikum připravilo několik vět, které musí Ryan s Colinem šikovně zakomponovat do scénky na dané téma. O urážky nebude nouze.

Přepis titulků

Nyní si zahrajeme Věty v kapse. Ty jsou pro Ryana s Colinem, tak pojďte za mnou, pánové. Tahle hra se hraje následovně. Před pořadem nám diváci… Tyhle jsou tvoje. Řekli své nápady na věty, které by rádi od našich pánů slyšeli. Sepsali jsme je, vy si je dejte do kapsy a použijte je během scénky, kdykoliv budete chtít. V této scénce je Ryan Adam a Colin je Eva.

To je všechno, je to vaše. Říkej si, co chceš. Mně je zima. - Martini? - Dobře. Vím, že bych neměla to jablko jíst… Ty jsi moje jablíčko. Ty se s někým vídáš, že jo? - S tebou. - Jo, já vím. - Jen s tebou.

- Ale začínáš mluvit ze spaní. Včera v noci ses začal otáčet a z plných plic jsi zařval: - „Nemyslí mi to, potřebuju čůrat.“ - Ano. Ještě jsem nikdy nečůral. Bylo to mé první čůrání. Už to martini cítím. Víš, že jsi má jediná. Asi jo. Ale přijde mi divné, že neumíš čůrat, ale dokážeš udělat dobré martini. Ale no tak. Když tě Bůh stvořil, podíval se na tebe a pomyslel si: „Sakra, ty jseš hnusná.“ - Bůh promluvil, ne já.

- Jo, já vím, já vím. - Nemá ve zvyku odpouštět. - Musím říct, že je to ostrý kritik. - Asi to jablko sním, ať si říká, co chce. - Ne, to nedělej! Dobře, do toho. Na tom jablku je něco napsané. Je tam: „Páni, jak se tak najednou zvětšily?“ - Na jablko docela divná věta.

- To ano! - Tys to fakt udělala. - No jo. Přijde si pro tebe had. Takhle bude vypadat, až přijde. Podívá se ti na obličej a pomyslí si: „Měla by sis nechat vytrhat chlupy.“ A přitom sis je už vytrhala. - Na druhé straně je taky nápis! - No jo! „Trhni si!“ Takhle odvyprávěný jsem ten příběh ještě neslyšela.

Tohle je Nejnovější zákon. - Verze od HBO. - Jo. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To bylo geniální 😂 a ten Nejnovější zákon chci. Nebo aspoň verzi od HBO. 😄

131

Odpovědět

Úplně to vidím v Partičce.

Suchoš: Dobrý kozy, Evo.
Genzer: Di do p****e, Adame.
Suchoš: Ty di do p****e, Evo.
Genzer: Pojďme do p****e společně.
Dano Dangl: (směje se, až se bradou opírá o zem)

380

Odpovědět

Ve srovnání s tímto je partička strašná trapárna... Možná i bez toho srovnání...

60

Odpovědět

Tak ta veta mu sadla ;) Aj ta posledna

100

Odpovědět

Překvapení, když to maj předem připravený

111

Odpovědět

+Tvé jménoNemají. Jediné soutěže, kdy mají několik minut na přípravu, jsou hudební. Např. někdejší irské opilecké písně, co zpívali s Drewem Careyim, nebo takové ty soutěže, kdy Colin s Ryanem vymejšlejí CDčka a písně a Wayne to pak zpívá - tak mezi vyřčením názvu a písničkou je několik minut, kdy si Wayne vymyslí rýmy a slovní spojení a dohodne se s muzikantkama na hrubé aranži.

Vše ostatní je impro, pouze v ojedinělých případech, když se něco hodně nepovede, tak se to jede znovu a ano, tam pak už něco předem vědí. Ale to jsou hodně výjimečné případy.

51

Odpovědět

Odpovědět

+vm vargaMate dokaz na svoje tvrdenie? Ak nie ste len zatrpknuty pan. Co dokazuju aj ine vase komentare ;)

42

Odpovědět

+Hadatkoa vy mozte dokazat svoje tvrdenie? okrem dokazov typu jedna pani povedala

05

Odpovědět

+mv vargaHovori vam nieco prezumpcia neviny? Takze ked je to improvizacna show tak sa nedokazuje ze je to improvizacna show, ale ze nieje ked to chcete napadnut ;)

20

Odpovědět

+vm vargaMůj kamarád a milovník improvizačních show měl možnost být na natáčení jednoho dílu (ještě když to uváděl DC). Z jakých zdrojů vycházíte vy?

90

Odpovědět

+Antipartičkářmoj kamarad a skeptik improvizacnych show mal moznost byt na natacani jednoho dilu, change my mind

07

Odpovědět

+vm vargaYou have no functional brain. No brain, no mind, nothing to change.

14

Odpovědět

+Ferdato by som nevedel pisat, ty nolifer

05

Odpovědět

+Ferdaale prosim vas, temy vedia dopredu, tak isto ako vo vsetkych zabavnych relaciach, toto su videa pre naivky, na to neprotrebujem tieto ako ze real videa

07