Věty v kapse: Vášnivá noc Indiany JoneseWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:138
Počet zobrazení:6 456
V improvizované scénce musí Ryan s Colinem v rolích Indiany Jonese a jeho přítelkyně v libovolnou chvíli přečíst jednu z vět, které jim připravilo publikum. A to je rozhodně nešetřilo.

Přepis titulků

Tato hra je pro Ryana a Colina, tak pojďte dolů, pánové. Před pořadem jsme požádali publikum o náhodné věty, nějaké jsme vybrali a pánové je teď dostávají. Nechte si je v kapse a použijte je, až to podle vás bude vhodné. Téma je, že Indiana Jones, Ryan, je na výpravě s přítelkyní, Colinem. Úžasnou a křehkou. Objevíte tajnou hrobku a uvíznete v ní. Můžete-li, začněte.

- Hele, Indy, díky za včerejší noc. - Já děkuju. Budeme muset najít vchod do jeskyně. - Co za poklad nás tam čeká? - To nevím, dokud ho neuvidím. - Co jsi tak mrzutý? Něco pro tebe mám. - Dobře. - Protože odcházíme. Tedy já. Od tebe. Našel jsem si novou partnerku. Novou ženu. Někoho, kdo mě respektuje. Někoho, kdo se na mě ráno po probuzení podívá, přetočí se ke mně a zašeptá mi do ucha: „Kde jsou sakra záchodky?“ To se mi snad zdá, Indiano Jonesi!

- Po té vášnivé noci? - To byla jedna noc! Jedna noc? Takových výšin jako včera v noci jsi na hoře touhy nikdy nedosáhl! - Dobře, miloval jsem tě. - To bych řekla, když jsi v noci křičel: „Pěkná prsa!“ - Byla tma, hrozná tma. - Tma? Tvá prsa jsou hezká, ale žádný poklad. A mojí prací je hledání pokladů. To je debil.

Mám nějakou reputaci! Nechci se ráno probudit a slyšet, jak si lidé před mými dveřmi říkají: „Mám na sobě spodní prádlo tvé matky.“ - Nechci, aby k tomuhle došlo! - Ani já ne. - Fajn. Tohle bude čistě pracovní a pak už tě nechci vidět. - Dobře. - Ty dveře za tebou se zavřely! - Jsme v pasti! To je asi náš konec. Štěstí, že nejsi pesimista. To je všechno?

Zavřou se dveře a jsme mrtví? Je to náš konec, ale věz, že jsem nikdy nikoho nemiloval tak jako tebe. Jsi jako horská dráha! Netuším, co se s tebou děje! Když už umřeme, myslel jsem, že z toho něco vyždímám. - To teda ne. - To teda ne? - Ne. Vážně? A co kdybych řekl… Tak tady je jen mé jméno. - Ryan? Co kdybych řekl „Ryan“? - Tak nic. Věř mi, že to by moji touhu okamžitě pohřbilo. Máme-li spolu umřít, tak mi musíš říct, co jsem vždycky chtěla slyšet.

- A to je co? - Vždyť víš. Prostě mi zašeptej do ucha: „Olízni mi obličej a říkej mi Mindy.“ Mindy! Mindy! - Výborné ztvárnění ženy, Coline. - Díky. - A prsa máš pěkná. - Děkuji. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nice boobs! :D

10

Odpovědět

dokonalý timing :D

00