Živé kulisy: Američtí pionýřiWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:4 750
Společně s Waynem bude dnes kulisy ztvárňovat herečka ze seriálu Closer Kearran Giovanniová. Colin s Ryanem v rolích amerických pionýrů jim dají pěkně zabrat.

Přepis titulků

Nyní si zahrajeme hru s názvem Živé kulisy, která je pro Ryana, Colina a Wayna, tak pojďte dolů. Budou ale potřebovat pomoc, takže přivítejte hvězdu seriálu Closer, půvabnou a inteligentní Kearran Giovanniovou! - To je ono! Pojďme na to. - S tebou nemůžu ani promluvit. Hra probíhá tak, že budete hrát scénku, během které jsou potřeba kulisy. Kulisy ale v téhle scénce ztvární Wayne a Kearran. Tématem scénky je, že Ryan a Colin jsou američtí pionýři, kteří prozkoumávají Západ, bojují s přírodními živly a staví si chatu.

Očividně jde o černochy. Užijte si to. Vítejte, tohle je Django. Co je? Příliš brzy? Nezvládneme to, taťko! - O čem to mluvíš, Cletusi? - Čeká nás štreka a máme málo zásob. Máme aspoň koně. A krávu.

Co kdybys ji podojil? Zůstaň, chlapče. To je býk, taťko! To není kráva! Nasaď si brýle. - Dobře, pojďme vyndat věci z vozu. - Dobře. - Tady máme vůz. - Já vypřáhnu mezka. Dobře. Vyndám věci zezadu. Koukej, taťko, ten mezek chodí po zadních!

Tys to neviděl, chodil po zadních! Taťko, už začínám blouznit. Tumáš, napij se z čutory. Dej si trochu vody. Je prázdná, taťko! - Začínám být ospalý, taťko. - To abychom postavili chatu. - To bychom měli. - Měl jsi mi to říct dřív. - Z těch dvou stromků to bude malá chatka. - Ne, ten ohnutý strom nám dost pomůže. - Nerad bych, aby praskl a zabil mě. - To ne. Podívej, dveře!

Pojď dovnitř, taťko! Pojď dovnitř. Bacha na hlavu, ať o něco nezavadíš. - Taťko! - Moje dveře se smrskly! Už dobrý. Když bude potřeba, můžeme všechny zvolat tímhle zvonečkem. Opatrně, utrhl jsi šňůrku. Je čas jít na kutě. Vypadáš unaveně a čeká nás práce.

Vlez do postele. - Rozložil jsem ti tu batoh. - Dobře. Víš ty co? Tuhle si vezmu já. Tvoje bude tamhleta. Potlesk pro Kearran Giovanniovou! Kearran byla asi má nejoblíbenější účinkující v Živých kulisách. Je dobrá. - To jo. - Je ohebná, pružná… - Už jsem byl dvakrát ženatý. - Jo? A v životě už bych si rád nechal aspoň zbytek svých věcí. Ale teď bych se jich klidně zbavil.

Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevím proč ta moderátorka do všeho musí velice často zatahovat černochy ;)

30

Odpovědět

Kearann Giovanniová je podle vzoru Enželína Džolijová?

61

Odpovědět

Už se s tím smiř, Pepeku.

54