Živé kulisy: Dobrodruzi v pouštiWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:5 795
V roli kulis dnes bude společně s Waynem herečka ze seriálu Vražedná práva, Karla Souza.

Přepis titulků

Přichází Karla Souza! Vaším úkolem bude zahrát scénku, během které budete potřebovat kulisy. Těmi se pro tuto scénku stanou Wayne a Karla, dobře? Tématem scénky je, že Ryan a Colin jsou dobrodruzi tábořící v poušti před tím, než se vydají k nově objevené pyramidě. Užijte si to. To je ale horko! Nečekal jsem tady takové horko!

- Sundej si... - Potím se! Potím obří kapky potu. Nemůžu se přestat potit. V rozkroku, všude. Úplně ze mě lije. - Nechce to přestat. - Tak si sundej kabát. Pojď, musíme najít tu pyramidu. - Tady v poušti? - Jo, jen si nasadím batoh. - Dobře, já nachystám velblouda. - A najdu ty věci... - Já přichystám toho bezhrbého velblouda.

- Dobře. - Tenhle velbloud nemá hrb. - Zbožňuju Terryho. - Bezhrbého velblouda Terryho? - Jo. - Tak jo, dej svůj batoh na Terryho... - Dobře. To je ono. Asi půjdeme radši pěšky. - Dobře. - Ten batoh zabral všechno místo. Nemáš zač, bezhrbý velbloude Terry. Podívej! - Tamhle je ta pyramida!

- Bože můj, je tam! Bože, je velkolepá! - A je menší, než jsem čekal. - Ano. - Rychle, pojďme dovnitř. - Dobře. Našel jsem vchod. - Panebože! - Pokračuj, jsem ti v patách! Je to past! - Tak ne, jsem uvnitř! - Zemětřesení! Našel jsem malou pochodeň.

Zkusím, jestli... - Vejdu se tam? - Jo, polez! - Dobře. - Ústí to tu do mnohem větší místnosti. - Zasekl jsem se! - To nic, za chvíli se z toho dostaneš. - Sakra! - Jo! - Podívej na ty úžasné artefakty! - Podívej na ty hieroglyfy! - No jo! Co znamená tenhle? To je mi jedno, ale vydržel bych se na něj dívat dlouho. Uvnitř je určitě poklad!

Panebože! To je egyptská netopýří kočka! Netopýří kočka a mumie! - Zachraň se! - Dobře! - Vážně? - Jo! - Takhle se na to neodpovídá! No super! Promiň, že ti nemůžu pomoct, ale mezi námi je obrovský balvan. - Je tu malý pramen.

- Malý pramen? - Jo. Prostě skrze něj proplavu. Díky za záchranu. Počkat, našel jsem... Velký potlesk pro Karlu Souza! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tady ta série je nádhera. kam se hrabe partička.

10

Odpovědět

nevravel tam, ze nasiel little torch(faklu) nie baterku?

10

Odpovědět

Máš pravdu, opraveno :)
(zákeřné je, že torch může znamenat jak pochodeń, tak baterku, ale ten pohyb rukou pak byl celkem jasný :) )

10

Odpovědět

To jsem zvědav jestli na kluky za pár let taky dopadne MeToo :D

34