Živé kulisy: Dopravní prostředkyWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:106
Počet zobrazení:6 428

Ryan s Colinem se musí napříč Kanadou dopravit pomocí dopravních prostředků, které jim v rámci hry Živé kulisy poskytnou Wayne s hostem Brettem Dierem.

Přepis titulků

Teď si zahrajeme Živé kulisy. Hrát ji budou Ryan, Colin a Wayne. Pojďte dolů, pánové. Přivítejte hvězdu seriálu Jane the Virgin, Bretta Diera, který se k nim přidá. Ahoj! Ahoj, chlapi. Jak to bude probíhat: Budete hrát scénku s použitím rekvizit, které budou v téhle scénce představovat Wayne s Brettem.

To pro tebe nejsem nic než rekvizita? - Vítej v klubu. - Jseš nejvíc sexy rekvizita, - která tu kdy byla. - Díky, víc jsem nepotřeboval. Už jsem v pohodě. Téma scénky je: "Manželé Ryan a Colin cestují napříč Kanadou pomocí různých dopravních prostředků." Jen pro upřesnění, v Kanadě máme různé dopravní prostředky. Máme vlaky, letadla a další.

Zlato, zbožňuju Vancouver, ale musíme projet celou zem. Musíme přes Skalnaté hory, to bude jiná. - Podívej, jak jsou ty vrcholky vysoké. - To máš pravdu. To je Starý plešoun. - Zamlada jsem tam lyžoval. - Na Starém plešounovi? To vypadá nebezpečně. Co na něj vylézt a druhou stranou sjet na lyžích? - Dobře, vezmeme si na to gondolu. - Dobře. - Proboha!

- To zvládnu. - Proboha. - Ta moje tě nahoru prostě dovleče. Moje gondola mi zašeptala: "Myslím, že to zvládnu." - Sebevědomá gondola. - Jo. Nesjedeme to na snowboardu? - To zní nebezpečně. - Ne, v pohodě. - Já mám tenhle. - Bože. Můj je rozbitej. Tak jo. Hlavně se ujisti, že dáš nohy na správný místo. - Podívej! Tamhle jede královský vlak, který jede přes Albertu. - Královský? - Podívej!

- Královna! To je královna! - Panebože! - Naskoč do vagónu. - Dobře. - Nemůžu uvěřit, že jedeme stejným vlakem jako královna. - Já vím. - Tady máme koně. - Tak tady jsou. Jsou krásní! - Vlez na jednoho! - Pojedeme na koních? Ne v kočáru? Pohyb! Kupředu! Bože můj! Vrátím se o něco později, zlato.

To je ale hřebec! - Na chvilku tady zastavíme. - Sám si zastav. Musíme si odpočinout. Je čas jít spát. A jak jistě víš, v Kanadě máme koňské palandy. - Koňské palandy? - Stačí dát dva koně na sebe... Ty si vlezeš na spodní lůžko... - Vlez tam. Prostě tam vlez. - Takže já mám spodek? - Jo. A já si vezmu to horní.

Brett Dier, vážení! Brett je skvělej. Má ode mě hodně bodů. Jsem si ale jistá, že po dnešku už sem nikdo nepřijde. - To ne. - A rád bych řekl, že nic jako koňská palanda neexistuje. - To víme. - Šlo jen o špetku kreativity. - Já ti to věřila. - Já vím. Ignorantská Američanka. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

stejnak doufám že teď, když je Michael naživu, tak se k němu Jane vrátí

12

Odpovědět

Vždy to hrajú na úchylov :D :D

60