Živé kulisy: Indiana JonesWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:7 639

V dnešních Živých kulisách budou Ryan s Colinem v rolích Indiana Jonese a jeho přítelkyně hledat poklad. Kulisy pro scénku jim poskytnou Wayne, Nyima a dnes již zesnulý herec a komik Verne Troyer.

Přepis titulků

Teď si zahrajeme hru Živé kulisy, která je pro všechny 4 účinkující, takže pojďte dolů! Budou ale potřebovat pomoc, takže přivítejte našeho hosta, filmovou a televizní hvězdu Verna Troyera! Hra probíhá tak, že budete za pomoci rekvizit hrát scénku. Bohužel tu ale žádné nemáme, takže je dnes nahradí Wayne, Nyima a Verne. Ryane a Coline, dnešní host je speciální, tak se k němu náležitě chovejte.

Ve scénce se Indiana Jones, tedy Ryan, probudí s přítelkyní Colinem ve stanu... Vždycky jsi slečna, Coline, vždycky. A následně se džunglí vydají hledat poklad do opuštěného aztéckého dolu. Užijte si to. - Zrovna jsi vstala, Sheilo? - Ano, Indiano. - Dnes jdeme na průzkum. To je dobře. Najdeme sošku Gothadora. Ano. Hodíš mě tam letadlem. Nastartuj ho. Dobře.

Jen roztočím vrtule. Letadla dřív měla vrtule. Já to chápu. - Vlez dovnitř. - Druhá se už točí. - Připraven? - Jo. Ujmu se řízení. - Dobře. - Nepomůžeš mi s řízením? - Ano, jen se dívám na kompas. - Dobrý, letíme správným směrem. - Dobře, budeme přistávat. - Dojeli jsme až k hoře.

- Dobře. Vylez. - Podívej, jak je ta hora vysoká! - To ano. - Podívej, je tu vstup do jeskyně. - Vstup do jeskyně? Nejspíš tam... - Ze začátku je ten vstup malý. - Musíme se tím proplazit? - Jo. - Tohle bude natěsno. - Dobře. Zasekl jsem se! - Zasekl jsem se!

- Mám tě! - Nesahej mi na zadek! - Dobře. - Tak jo, jsem tam. Jdeš taky? - Jo, jsou tady dveře. - Dobře. - Opatrně. - Dobře, je docela tma... Pozor na ten balvan! Pozor na ten valící se balvan! Tak to bylo k ničemu. Tak fajn. - Tamhle je ten drahokam! - Pavouk! Pavouk! Nesnáším je! Nesnáším pavouky! Přestaň!

Je to, jako by mě honil! Tak počkat! Tamhle je ten drahokam. - Máš ten pytel s pískem? - Jo. - Dones ho. Tak fajn. Až pohnu s tím drahokamem, položíš tam ten pytel písku. Můžeme? Musí to být současně. Dobře. - Asi to zabralo. - Počkej. Stěny se otvírají!

Proboha! Šípy! Šípy! Utíkej, rychle! Kde mám bič? Kde mám bič? Díky Bohu, že jsem zrovna na té dietě. - Co to s tím má co dělat? - Na co máš ten bič? - Nevím! Podívej, důlní vozík! Můžeme na něj nasednout... Dobře, jdeme na to! - Pro tebe tu nezbylo místo!

- Cože? - Ne! Dokázali jsme to! - Ty jsi ten nejhorší hrdina všech dob! - Dokázali jsme to! Podívej! Starověké sochy! Podívej na ty malé rubíny! Děkuju! Děkuju! Potlesk pro Verna Troyera! Verne ode mě dostává spoustu bodů za to, že to s tebou vydržel.

Vypořádával se doslova s obrem. I kdybys nasedl na mě, byl bys jako obr. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Impro!
Naživo doporučuju. Reaguje se přímo na témata od diváků! V ČR spousta a v SR taky.

Improskupiny v ČR:
https://improliga.cz/skupiny/
https://improliga.cz/kalendar-predstaveni/
Impro v SR:
https://improsvet.sk/improliga-na-slovensku/

11

Odpovědět


Odpovědět

+Klasika:proboha ...

10

Odpovědět

ten závěr :D

110