Živé kulisy: Mimozemská loďWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:114
Počet zobrazení:7 110

Ve hře Živé kulisy hrají Ryan s Colinem scénku za pomocí univerzálních kulis, které představuje Wayne a speciální host pro tuto hru. V tomto případě jím je herec Alfonso Ribeiro, který ztvárnil například Carltona v seriálu Fresh Prince.

Přepis titulků

Ryane s Colinem, ve scénce jste mladý pár tábořící v lese, když vás najednou mimozemšťané unesou do své úžasné vesmírné lodi. Je to vaše. Zlato, ještě jednou zkontroluju mapu. Zdá se mi, že jsme se ztratili. Jen ji tu rozložím. Tak. - Jo, musíme projít tady tím menším pohořím a pak... - Dobře. - Pak se utáboříme.

- Ale podívej, uvízli jsme tady v údolí, jak se z něj dostaneme? - Nevím, mám z toho obavy! - Je hluboké! Podívej, jak je to údolí hluboké! - To já vím! - Bude těžké se z něj dostat! - Já vím! - Co je to na obloze za podivnou loď? - Panebože! Jsou tu dvě! Snaží se nás... - Moje je vážně něžná. - Ta moje taky. Bože, snad do mě nenasadí sondu!

- Podívej na tu úžasnou loď! - Překrásná. Podívej! - Automat! - Automat? Dáš si kolu? Zasekla se! - Zatřes s tím! Trochu s tím zatřes! - Zasekla se. Zkus tamten! A je to. Podívej na ta tlačítka na palubní desce!

- Je to robot! - Podívej na toho zvláštního tvora! - Je to křeslo. Sednu si do něj a zkusím tu loď ovládat. - Dobře. - Přesunu to křeslo k palubní desce. - Dobře. Moje křeslo se hýbe taky! Závod! Závod! Moje křeslo se musí ohýbat fakt nízko. Asi je to Slovan. Podívej, únikový modul! Kéž by byl větší.

- Vlez dovnitř! - Dobře. Jen se... dostanu... k řízení. - A je to! - Dobrý. - Vylezu trochu výš, ať přes tebe vidím! - Dobře. Velký potlesk pro Alfonsa Ribeira, vážení! Díky. Alfonso Ribeiro! Tenhle pořad by se měl jmenovat "hrátky se zadky". Takhle jsem si už roky neužil, super.

Nemůžu se dočkat, až to uvidí moje dcera. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

na konci jak si černoch s černochem podaj ruku a běloch s černochem.. just typical

04