Zpravodajství: Církev Wayna BradyhoWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:108
Počet zobrazení:6 724
Dnešní zpravodajství vám přináší Colin, kterého šikanuje jeho spoluhlasatel Gary. Sport si vezme na starost kazatel Wayne a muzikálovou předpověď počasí zase Ryan.

Přepis titulků

Ty jsi spoluhlasatel, Gary. Zároveň jsi Colinův tyran ze střední, který ho nemilosrdně šikanuje. Wayne bude kazatel Waynovy církve, který rozvášní celé publikum. Ryane, ty jsi rosnička, která současně předvádí výběr toho nejlepšího z představení na Broadwayi s názvem Colin Mochrie. Je to muzikál. Sama jsem ho viděla asi pětkrát.

Je neuvěřitelný. Pokud jste připraveni, můžete začít. Vítejte u zpráv v šest. Já jsem váš hlasatel Uštván Léty. Zpráva dne. Zpráva dne. Vědci zjistili, že každý sedmý trpaslík je Šmudla. Nyní předávám slovo svému novému spoluhlasateli, Terrymu. Jen bych rád řekl, že je mi ctí zde být.

Je mi ctí zde být. Děkuji. A nyní sport. Vítejte, dámy a pánové, všichni moji bratři a sestry. Mohl bych tu mluvit o sportu a vy byste mohli sportovce za jejich pohyb a hru uctívat, ale takhle to nebude. Chci slyšet amen. Takhle to nebude! - Amen!

- Nemáte toho už dost? Nic pro vás nedělají. Víte, kdo pro vás něco udělá, když vy sami nemůžete? Jediný člověk, který to dokáže. Kde ho máme? Tady je. Vidím, že vy nevěříte. Vy nevěříte. Postavte se. Díky mně se postavil! Předtím se postavit nedokázal! Už to cítím! Cítím se dobře! Cítím se dobře! - Jak se jmenujete?

- Graham. Neuměl mluvit a díky mně právě promluvil! Cože? Aleluja! Aleluja! Aleluja! Dnes jsem totiž nepřišel kvůli ničemu jinému. Jednou budu ale povolán domů, na krásné místo. Budu povolán na krásné místo. Víte, na jaké místo? Víte? Do mojí obří rezidence. Přesně tak. Díky vám všem. Než začneš zase mluvit, otoč se na chvíli tamhle.

Ale ne! - Jo, to jsem udělal. - Ne! Tohle není správné! - Takhle je to správně! - Ne, ne, ne! A nyní počasí. Díky, Coline. Studená fronta se nám žene na Kanadu. Kanada, Kanada… Kanada, Kanada…

Pojeďme do Kanady, autem či autobusem, Pojeďme do Kanady a ožeňme se s losem. Pojeďme do Kanady-dy-dy! Přál bych si být Ryanem Stilesem. Dlouhé, dlouhé nohy, překrásný muž. Vzpomínky. Kam poděly se mé vlasy?

Kam poděly se mé… vlasy? Zpátky do studia, Coline. To byly zprávy v 6. Dobrou noc a zprávy. Řekni to mileji! Řekni to mileji! Dobrou noc a zprávy! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Snad nejlepší díl :D boží

00

Odpovědět

Kdo ví kam pujdu??? do své rezidence !!! :DD kterou jste mi vsici zaplatili.
Boží. Viděl jsem nějaky videa o televizních hlasatelich, strašný....ů

00

Odpovědět

Where Did The Hair Go - AVGN Song :D hned jsem si vzpomel Where Did The Hair Go - AVGN Song

41