Zpravodajství: Gang špatných účesůWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:75
Počet zobrazení:5 639
Jsou tu dnešní zprávy a účinkující se o ně s vámi opět podělí v podivných rolích.

Přepis titulků

Začneme hrou s názvem Zpravodajství. Je pro vás všechny, tak pojďte dolů, pánové. V této hře je Colin hlasatelem zpráv a Jeff, Ryan a Wayne jeho spoluhlasateli. Každý z nich je trochu podivín. Jeffe, ty jsi spoluhlasatel a zároveň doktor z telenovely, který chce Colinovi zachránit život. Wayne, ty budeš sporťák a zároveň bezcitný policista, který zatýká proslulý gang špatných účesů.

Rozumím. A Ryane, ty jsi rosnička a zároveň fanda amerického fotbalu, který prožívá den velkého zápasu, tedy svůj běžný den. Můžete začít. Vítejte u zpráv v šest. Já jsem Frantík Zfrancie. Zpráva dne: Byla zatčena opice za to, že začala házet výkaly po zaměstnancích zoo. Tři zaměstnanci byli přepraveni do nemocnice v hovně vážném stavu.

A teď má slovo můj spoluhlasatel Dan Konečný. Zdravím, jsem doktor Dan Konečný… Bože, vypadáš příšerně. Nejsem jen tvým doktorem, ale také otcem a milencem. Musíš přežít, sakra, musíš! Tady je tvůj vzorek stolice. Máš slovo. Neodcházejte. Podívejme se na spork.

Spork? Sport! Podívejte se na moji hlavu. Ještě před dvěma měsíci jsem měl plnohodnotné afro. Toho, kdo mi to udělal, dostanu… Ty! Vstávej! Vstávej! Myslel sis, že je to vtipný, co, cukrouši? Myslel sis, že je vtipný mě odvléct do uličky a oholit mi hlavu? - A bylo. - Bylo? - Jo. Dej ruce za záda.

Kvůli škrtům nemám vlastní pouta, takže ti budu věřit. Posaď se. Tohle mi podrž. Tlač, Coline, tlač! Zachránil jsem dítě. Mrkněme se na počasí s Janem Zataženem. Díky, Coline. Víkend vykopneme příjemným počasím. V neděli budeme muset couvnout, přijde trocha deště.

Možná 12 centimetrů, 25, 37, 50, 62, 75, 87! V zápase mezi sluncem a deštěm už nezbývá mnoho času! Už nám nezbývá čas, je tu poslední šance. Dřepněte si, podržte mi to. Zbytek víkendu očekávejte déšť. Máš slovo, Coline. To byly zprávy v šest. Dobrou noc a dobré zprávy. Je to těžší, než se zdá. Za mlada jsem neměl problém kopnout lahev mezi dva chlápky.

Už to nedokážu. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Geniálny diel, len keby už všetci prestali bozkávať Colina. Nie lenže je to trápne, ale navyše je to aj úchylné.

07