Zvukové efekty #12Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:389
Počet zobrazení:9 406

Ve Zvukových efektech se už vystřídala celá řada různě zdatných dam z publika, které se alespoň snažily Ryanovi s Colinem nabídnout nějaké zvuky. To, co předvedou tyto dámy z publika, se však ale ještě nestalo.

 

Přepis titulků

A teď jdeme na hru Zvukové efekty. Zahrají si ji Ryan s Colinem. Tak pojďte sem! Zdravím. - Jak se jmenujete? Margaret? A vy? - Brady. - Margaret a Brady, pomůžete nám s touhle hrou? - Ne. Tak pojďte! Pojďte! Postavte se tady a tady. Postavte se na těchhle dvou místech.

Tohle je Margaret a Brady. Margaret, vy budete dělat zvukové efekty pro Colina. Brady, vy je uděláte pro Ryana. Kdykoli vás pobídnou, mikrofony jsou zapnuté, tak si je přiložíte k ústům a můžete zvukovat! A... Téma zní: Batman s Robinem... dostanou echo, že jeden z jejich úhlavních nepřátel dělá v Gothamu neplechu. A vy pro ně děláte pomocí mikrofonů zvukové efekty.

- Co to provádíš, zázračný chlapče? - Hrál... jsem si s počítačema, ale zřejmě nebyly zapojené v zásuvce. Zřejmě jsou rozbité, Robine. - Horká linka! - Cože? - Horká linka! Vydává takový tichý šum. Zvednu telefon a uvidíme, co se děje. Haló? Haló? Dobrý bože!

Všichni psi ve městě vyjou! - Zřejmě jsou nějaké potíže! - Určitě za tím je Joker. - Joker! - K bat-tyčím! - Nejdřív zavěsím. K bat-tyčím? Nejdřív se musíme obléknout do našich bat-věcí. - Taky bychom si měli vzít naše multifunkční opasky. - Správně! Můj nejde zacvaknout! Ale že ten vítr dneska dělá zvláštní zvuky, co? Tak si je tam doneseme a půjdeme nazí! Rychle k bat-tyčím!

Naolejujeme je! - Připraven? - Jo. - To byla pěkná tichá jízda. - Přesně! Do bat-mobilu! - Nezapomeň na pás, Maskovaný mstiteli! - Jasně! Prostě ho zavaž na uzel! Vydrž, Robine! Nastartuju nejvýkonější motor na světě.

- Jsi připravený? - Jo. Přál bych si, aby už zmizeli ti duchové! - Jsi připravený, Robine? - Dobře, tohle je motor v autě! Zkusím startovací kabely. Tak jo, hotovo. Zkus motor! Tlač ho! Odtlačíme ho! Tak jo, Robine! Přímo támhle je Joker! - Vylezeme nahoru za pomoci mého věrného bat-lana.

Jsi připravený? - Jo! Odstup si! Teď ho roztočím nad hlavou. - Nevydává to většinou takový zvláštní hvízdavý zvuk? - Počkej si a uslyšíš ho. Díky. Díky moc. Díky, Margaret a Brady. Univerzální zvuk. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nakonec to bylo díky tak otřesnýmu výkonu ze strany publika mnohem lepší než obvykle

340

Odpovědět

0:10 Nalevo...taky má sexy trenky.

80

Odpovědět

Bridy mohla říct nahlas, že nechce, bylo by to pro všechny nejvýhodnější ;)

321

Odpovědět

A po tomto díle udělala paní z publika parádní kariéru ve filmovém průmyslu, kde dabovala sovy a umírající lidi.

1291

Odpovědět

mel jsem chut je obe profackovat, aby se vzbudili. Jediny co me utesilo je to, ze touhle dobou uz jsou mrtvy.

6432

Odpovědět

úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

540

Odpovědět

ti hoste napodiu jak by nemeli mozek, te jak u nas rikam jim cumilove nikdy nic neudelaji ale sou prvni co komentuji co udelaj druzi...

103

Odpovědět

Vždy když jsem se začal Ryanovi a Colinovi smát tak začala ta ženská dělat "uuuu" a měl jsem chuť si utrhnout uši a hodit je po ní. Pak jsem si ještě vzpomněl že je tam ta 2. která jenom koukala do země a čekala až to skončí ... jít se pobavit na účet někoho jiného to jo, ale aby se zapojila, ne-e.

409

Odpovědět

Nevím, jestli to bylo kvalitou videa, ale pořád se tam ozývalo podivné houkání...

1811

Odpovědět

Udělala ta druhá vůbec nějaký zvuk ? :-)

1371

Odpovědět

Podle mě je z toho tak vyplesklá, že do dneška žádnej zvuk neudělala.

51

Odpovědět

Takto sa ma začínať deň! :D Toto som nečakal, utieram si slzy a ďakujem.

210

Odpovědět

Asi nějáká porucha při který si paní myslí že je sova...

891

Odpovědět

Tohle nezvládnu dokoukat :D. Směju se, o tom žádná, ale... :D

201

Odpovědět

*Facepalm

420

Odpovědět

Facefloor*

200

Odpovědět

UUUU!! Já tu ženskou nenávidím!

1113

Další