Zvukové efekty #13Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:445
Počet zobrazení:10 908

Většinou se stává, že vybrané dámy v této hře příliš neexcelují a Colin s Ryanem se musí pořádně snažit, aby z nich nějaké zvuky dostali. Dnes ale nastává zcela opačný problém.

Přepis titulků

- Jak se jmenujete? - Gloria. - Rád vás poznávám. A vaše jméno? - Diane. - Gloria a Diane. Pojďte se mnou. Pojďte se mnou, Glorie a Diane. Tady máte mikrofon, Diane. Postavte se přímo sem. Tady máte, Glorie. Tihle chlapi nám sehrají scénku a vy dvě jim budete dělat zvukové efekty. Glorie, vy budete dělat zvuky pro Colina. A Diane, vy budete zvučit Ryana.

Je to legrace. Budete se bavit. Téma zní: Colin je skotský majitel Jurského parku. Ryan je vědec, který si uvědomí, že se to celé děsivě zvrtlo. Vy dvě jim děláte zvuky. Můžete začít. Nikdy nevíte, kdy odsud budete muset rychle zdrhnout. - Protože tady v parku máme problémy. - Ach ne! Nejdřív vypnu rádio. Zatáhněte závěsy.

Omlouvám se. - Mám trochu hlad. - Jo, to chápu. Máme tady v parku potíže. Viděl jsem, jak to tady chodí. Přál bych si, aby se všechno uklidnilo. Poslouchejte! Naprosté ticho! O tom mluvím. - Něco se děje.

Poslední dobou je tu moc velké ticho. - Ach ne! Táta nemůže. Běž pryč! Běž pryč! Teď nemůžu. Běž! Ne! Táta... Táta má práci. Běž za maminkou! Neměl byste tady mít děti, když tu jsou dinosauři! To byla moje nejlepší imitace.

Podívejte! To je paráda! - Půjdu vypnout napětí na hlavní bráně, abychom mohli do džungle. - Tak jo! Co děláš, tati? Promiňte. Jdi za mámou! To byl špatný vypínač. Poslouchejte. Teď je to pod napětím. A teď už ne. Pořád do toho jde trochu proudu.

Pomozte mi s tím! Slyšíte? Zní to jako hlasitý dupot. Dávejte bacha! - Vypadněte! - Zmizte odtamtud! Za váma je tyranosaurus, vy blbý... Ten není zrovna moc velkej, že ne? Ale však oni dorostou. Díky bohu! Přilétá vrtulník! S těmahle malýma vrtulema nás nikdy neuzvedne!

Raptoři! Zdá se, že jsou docela klidní. Myslel jsem, že jsou nebezpečnější. - Měli bychom jít ven a porozhlédnout se tam. - Bez ochrany ani ránu! Natáhnu kohoutek! Nemiřte s tím na mě! Rychle do džípu! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nej :D

00

Odpovědět

Zdá se mi to nebo opravdu poslední dobou jsou všechny videa podhodnocený?

93

Odpovědět

Po dlouhé době věděly dámy, co mají dělat. Pro mě jedno z nejlepších (ze zvukových efektů) :)

167

Odpovědět

imitace batolete, i když možná nechtěná, byla super :D

271

Odpovědět

Na čem babky ujíždí ? To bude dobrej matroš.

392

Odpovědět

Nevím, nejlepší je podle mě, když se snaží ti zvolení diváci dělat zvuky, který tomu odpovídají. U toho se bavím nejlíp. Když do toho celou dobu hučí a skřekotaj tak to maj Ryan s Colinem chudáci těžký.

1221

Odpovědět

Super!! konečně při zvukových efektech tam něco ty lidi dělali a né že tam jen stáli jak strašák v poli :D

571

Odpovědět

Vsechno skvely ale proc si drew bere porad stary babky mi chceme mlady ! :D

1912

Odpovědět

My zase chceme zvracet z tvojí gramatiky :)

5213

Odpovědět

+Ghorothproc by to sakra nekdo chtel?:D

471

Odpovědět

a co zvukové efekty #11 ?

01