Zvukové efekty: Příšery v zábavním parkuWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:133
Počet zobrazení:6 493

V dnešní hře mají Ryan s Colinem za úkol hrát scénku na dané téma a zároveň šikovně reagovat na zvukové efekty, které jim poskytnou wrestlingové zápasnice Nikki a Brie Bellovy.

Přepis titulků

Pojďte dolů. Budete ale potřebovat pomoc. Přivítejte prosím naše hvězdné hosty, legendy ženského wrestlingu, - dvojčata Nikki a Brie Bellovy! - Dvojčata Bellovy? - Takže... - Dobrý večer, pánové. Hra spočívá v tom, že Ryan a Colin budou... Ryan a Colin budou hrát scénku a vy jim ve vhodných chvílích budete dělat zvukové efekty. - Nikki, ty budeš dělat zvuky Colinovi a Brie zase Ryanovi, dobře?

- Super. V téhle scénce budou Ryan a Colin policisty hlídkujícími v zábavním parku, kde se ale najednou začnou všichni proměňovat ve zlé příšery. - Zlé příšery? - Ano, zlé. Užijte si to. - Myslíš, že nám ty hotdogy už vychladly? - Myslím, že jo. - Víš co? Odpočineme si. - Vážně? Jo. Co kdybychom... Co kdybychom zašli na místní střelnici?

- Tady v zábavním parku? - Jo, jo. - Děti ji zbožňují. - Ne, myslím tu s kachnama a tak. - Aha, už chápu. Žádnou kachnu jsi netrefil. Sleduj, jak ji sundám i bez dívání. - Strefil jsi skutečnou kachnu! - Slyšel jsi ji! - Hele. - Co? Poslouchej, asi jsem z horské dráhy zaslechl křik. - Jo, je to tak. - Proboha. Ten byl.

Ten první jsem ale neslyšel. A další! Proboha! Podívej! Z lidí se stávají příšery, ty zlé. - Ta má hlad. - Rychle! Musíme zmizet! Nasedneme na Rachot, tady tu horskou dráhu. - Právě jsem se pomočil. - Já taky! A jedeme! Promiň, to jsem byl já. A znovu!

- To byla sranda! - Jo! - Až jsem málem zapomněl na ty příšery. - To jo, ale už tu nejsou... Ale ne, tamhle jsou. Podívej, všichni se proměňují... Měli jsme s sebou vzít nějaké kachny. - Čas na skutečné zbraně. - Určitě? Jo, dost bylo kachen. Musíme ty příšery sejmout, než se dostanou do města. No panečku! To znělo dobře!

- Sakra! - Ježíši, trefil jsi letadlo. - Já vím. Mám opožděnou zbraň. Vystřelí až po pěti vteřinách. - Teď mi došlo... Ne! - Vidíš? Nic. - Teď mi došlo, že tihle lidé za to své přeměňování nemůžou. - Můžou! - Jakou máš teorii? - Žádnou nemám! Ale ty se zjevně nemůžeš dočkat, až je prostě zabiješ. Shlukují se a míří na nás!

Střelím do nich. To je ta zbraň z kachní střelnice, ty idiote! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Málokedy sa stane aby holky v takejto šou vedeli improvizovať, ale tieto, šlo im to výborne:)

50

Odpovědět

Holky si to moc nedávali, ale Ryan s Collinem to jako vždycky zachránili :-D

49

Odpovědět

Ani bez chyby jsem to nedokázal napsat...

00

Odpovědět

Holky se teda obe moc povedly :D

331