Zvukové efekty: Robotí invaze u zubařeWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:103
Počet zobrazení:5 952

Ryan s Colinem si opět zahrají scénku, ve které jim zvukové efekty obstarají divačky z hlediště. Tentokrát se budou muset v rolích zubaře a jeho sličné asistentky vypořádat s invazí robotů z budoucnosti.

Přepis titulků

A nyní si zahrajeme hru Zvukové efekty. Hrát ji budou Ryan a Colin, tak pojďte dolů, kluci. Budeme také potřebovat dobrovolníky z publika, takže koho na hru použijeme? - Řekněte mi, jak se jmenujete. - Max. Max, jste roztomilá. Zamiřte dolů na jeviště. - Zdravíčko, jak se jmenujete? - Marty. Marty?

Pojďte se mnou dolů, Marty. Max a Marty, vážení! Pozdravte! Tady máte mikrofon. Přidejte se k ostatním na jevišti. Tohle bude zábava! Dobře. Hra probíhá takhle. Ryan a Colin budou hrát scénku a Max a Marty jim budou dělat zvukové efekty. Jen v daných chvílích, takže dávejte pozor a v pravou chvíli smysluplně reagujte na situaci.

I když v tomhle pořadu nedává smysl nic. Max, vy budete dělat zvukové efekty Colinovi a vy zase Ryanovi, Marty. Jasné? Scéna je o tom, že Ryan je zubař a Colin je jeho koketní asistentka. Zrovna mají pacienta, když musí uprchnout do bezpečí, protože jejich kliniku napadli...

roboti z budoucnosti. Můžete začít. - Vrtačku. - Ovšem. Nejprve ji vyzkouším. Dejme tomu. Odsávání. - Budu vás muset propustit. - Proč? Zaprvé, právě jste prošla pacientem.

Prošla jste jeho hlavou. Poslouchejte. Co je to venku za hluk? Otevřu okno. Podívejte, obří vesmírná loď! - A taky prší! -To je to odsávání. Podívejte! Zabijáčtí roboti! Hlavně klid. Zkusím s nimi promluvit přes tenhle megafon. Zdravím, jsme tady. Dobrý nápad, použít robotí nářečí.

- Je tu spousta nastavení. - To jo. Střílejí lasery! Šípy! - Utečeme do bezpečí! - Dobře. - Pojďme do té věže, kde jsou všechny zbraně. - Dobře. Zapomněla jsem, že jsme v nejbezpečnější zubní ordinaci na světě. Jsme tu. Vidíme na ně a můžeme je zastřelit.

- Myslíte, že tu budeme v bezpečí? - S touhle brokovnicí ano. Je celá mokrá, jak se to stalo? - Já použiji bazuku. - Dobře. To je kulomet! Jsem holka! Ve zbraních se nevyznám! Znělo to úplně jako ta vaše vrtačka! Tak jo, ustupte. Granát by to měl vyřešit. Bylo to moc blízko.

- To bylo moje zdravé oko! - Já vím. - Myslel jsem, že jsem ho zahodil rychle. - Podívejte, pořád míří směrem k nám. Tamten stepuje... Zkuste se chovat svůdně. Když budete svůdná, třeba... Nic. - V pořádku? - Jen jsem měla burrito. Dobře, to by bylo. Velký potlesk...

Prosím! Marty a Max, vážení! Strhávám Colinovi patnáct bodů za to, že z té sestřičky udělal nejpitomější holku na světě. - Božínku! Mám prsa, takže jsem blbá! - Zas tak hloupá nebyla! - Byl jsi ale sexy, takže ti ty body vracím. - O to mi šlo. Velice sexy... Trochu na způsob Santy Klause. Děkuji. Tohle podle mě není kompliment. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zabite maaaa. Ten megafon a bazuka v móde gulometu mi takmer privodila infarkt XD.

60