Amanda Abbington omylem zabila králíkaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:98
Počet zobrazení:5 342

Skutečně si Amanda Abbington přála králíka, ale když ho dostala, tak ho omylem zabila?

Greg Davies je v této epizodě kapitánem, protože Lee musel být bohužel na pohřbu svého bratra. David má u sebe Amandu Abbington a Philla Jupituse. Greg má Garetha Malonea a Richarda Osmana.

Přepis titulků

Roky jsem se snažila nešlápnout na svého imaginárního králíčka, a když jsem konečně dostala skutečného, tak se mi to stalo a skončilo to špatně. - Tým Grega. - Jak se on nebo ona jmenovala? Brian nebo Henry. Nemohu si vzpomenout, bylo to dávno. Měla jsi víc než jen jednoho imaginárního králíka? Ne, jen jednoho, Gregu, no tak. Kde jsi toho králíka měla?

Byl v králíkárně na zahradě, nebo byl jedním z těch, co mohl dovádět po baráku? Žil na spodním schodě. Imaginární králík žil na spodním schodě? - Ano. - Kde jsi šlápla na skutečného králíka? Byla jsem na zahradě a králíka jsme nechávali často běhat kolem. Sněžilo, takže všude bylo bílo. Králík byl černý a já s ním všude běhala.

Vběhl mi pod nohu a já na něj šlápla. Ve sněhu? - Ano. A zemřel. - To je mi líto. Proč se smějete? Vylezlo mu něco z pusy? - Na to by se Lee nikdy nezeptal. - Ne. Nikdy jsem si nemyslel, že to řeknu, Davide, ale chybí mi. Jak se jmenoval ten skutečný králík?

- Elvis. - Elvis? Pamatuješ si, kde jsi byla, když ses dozvěděla, že Elvis zemřel? Ano. Řekněte si, jestli vypadá jako vrah králíků. Za mě ano. A co vy? O to jde. - Mám jasno. - To jsem si myslel. - Měl jsi jasno i posledně.

- Ponaučil jsem se. Už chápu, jak tenhle pořad funguje. Tak Garethe, fakt mě zajímá, jaký je tvůj názor. Nevím. - Richarde? - Tipuji pravdu. Tipuješ pravdu? Dobře. Já si to nemyslím, když si nevzpomněla na jména imaginárních přátel. Co tipuješ ty? Ježíš. Dobře, tipuji pravdu. Takže proti mému přesvědčení budeme jako tým, tipovat, že tenhle očividně nesmyslný příběh je pravdivý.

Tipujete pravdu? Amando, pravda, nebo lež? - Pravda. - Jo! Jo! - Dobrá práce, kluci. - Tohle je týmová práce. Ano, je to pravda. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Něco vám předám, pro užitečnost tu. Vše co se ukazuje pro veřejnost v obrazovce a jde hlavně o zábavu a tak. Vše co má negativní náboj je lež . Zabití králíka tou osobou (i nechtěně) je negativní věc. A z podstat věcí to nesmí být pravda...

010

Odpovědět

Lee, diky Bohu , nemusel byt nikdy jindy na jinych pohrbech a snad se brzo vrati

03

Odpovědět

To tRRRue na konci mě až překvapilo. :-)

50

Odpovědět

Tolik radosti ze smrti jednoho králíka na konci :D

51

Odpovědět

Ten Lee toho bráchu pohřbívá skoro už měsíc.

58

Odpovědět

Vylezlo mu něco z pusy? :D :D Anglický humor....

80

Odpovědět

asi nejenom z pusy

40