Bazénové manévry Alice LevineWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:6 572
Napadla Alice Levine nechtěně jednoho staříka v bazénu? Je v týmu u Leeho spolu s Bobem Mortimerem, u Davida jsou Jay Blades a Sue Johnston.

Přepis titulků

Jednou jsem utekla z bazénu potom, co jsem nechtěně napadla jednoho staříka. - Dobře. Davide. - Páni. Tak jak jsi ho nechtěně napadla? Oba jsme byli v bazénu, ve vodě, a já slyšela, že je nezdvořilé někoho předjet, jako by ho obeplavat, takže jsem se rozhodla ho podplavat a předjet.

Protože jsem si říkala, že obeplavat ho z boku je tak nějak pasivně-agresivní. Musíš být hodně dobrý plavec, aby ses potopila, vyvinula potřebnou rychlost a vyplavala na druhé straně. Jo. V tom byl právě ten problém. Potopila jsem se asi moc hluboko a pak to neodhadla a vynořila se uprostřed jeho břicha. Jako na zamrzlém jezeře, ale místo ledu byla kůže, a tak jsem se snažila najít díru…

Vynořila ses pod ním? A hledala díru. Jo. Co udělal on? Úplně ho to nepotěšilo, Sue. Tak nějak sebou házel a pak… - Se utopil. - Nevím. - Nevím, co se s ním stalo. - Jak jsi ho napadla? To mě zajímá. Jak jsem se snažila vynořit, tak jsem různě šmátrala rukama.

Dobře. Zní to jako úplav od srážky. Prostěs frčela. Stařecký podvozek může viset pěkně nízko. Zajímá mě, jestli tam nebyly nějaké pletky. Proč jsi byla tak přesvědčená, že je nezdvořilé někoho obeplavat, a přitom si myslela, že když ho podplaveš, tak si nevšimne toho… - Tak…

- …když se někdo objeví přímo před ním? Musí mu být jasné, že ho někdo nějak obeplaval nebo podplaval, ne? - Máš pravdu. Ve svém srdci by to asi cítil. - Jo. Ve svém už tak slabém stárnoucím srdci. Cos udělala, když ses vynořila? No, ohlídla jsem se a on sebou pořád zmítal, tak jsem šla do šaten. - Co myslíš, Sue? - Myslím, že je to lež, protože Alice je na to až moc hodná. Nemyslím, že by ho tam nechala zmítat se v bazénu.

Takže toho je dost v sázce, že Sue? Protože jestli je to pravda, tak je Alice vlastně hrozný člověk. - Co myslíš, Jayi? - Chtěl jsem říct to samé co Sue. Nemyslím si, že jsi tak odporná, abys nechala chlapa… Teď je toho v sázce ještě víc. Co myslíš, Davide? No, řeknu vám, co je uvěřitelné – ty detaily, specifika. To podplavání místo obeplavání, buď to teď opravdu chytře vymyslela, nebo je to pravda.

Jsi odvážný. Normálně když se tví dva spoluhráči shodnou, tak se hned sesypeš. Ne, rád se nechám přehlasovat. Jen chci mít možnost říct, že jsem vám to říkal. - Dobře. Takže říkáte… - Říkáme lež. Tomu říkám obdivuhodné vedení. Tipujete lež. Alice, byla to pravda, nebo to byla lež? Sue mě bude nesnášet.

Je to pravda. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Wow, Alice je úžasne krásna, ako obrázok.

92

Odpovědět

Já jsem se takhle jednou snažil podplavat jednu paní, ale mezi jejím tělem a dnem bazénu nebylo dost místa :-D

141

Odpovědět

Důležité je dodat informaci kolik dní či týdnů tam ta paní byla... ;)

120

Odpovědět

+BurgJediné co je třeba vědět, že paní potvrdila Archimedův zákon a po jejím vstupu do bazénu výrazně stoupla hladina :-)

50

Odpovědět

+NolmoJak malý bazén to byl, nebo jak velká paní to byla?

20