Bydlel Michael Buerk se Sue Lawley?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:4 584
Bydleli kdysi spolu tito dva televizní moderátoři? U Davida je Danny Baker a Anton du Beke. U Leeho je Michael Buerk a Russell Howard.

Přepis titulků

Bydlel jsem se Sue Lawley. Dobře. V jaké době tvé kariéry to bylo? Na začátku. Byli jste jen spolubydlící, nechodili jste spolu? To není vhodná otázka. Nemusíš na ni odpovídat, ale myslím si, že by diváky zajímala. Obzvlášť, kdybys řekl, že jo.

Musím to vyjasnit, bydleli jsme ve stejném domě, ale nechodili jsme spolu. - Dobře. - Popravdě jsem z ní byl k smrti vyděšený. Byli jste tam jen vy dva? Ne, bylo tam víc lidí. - Další reportéři. - Trevor McDonald. Vždy, když odbila desátá, tak se všichni takhle podívali. Kde to bylo? V Cardiffu.

Číslo domu? To si bohužel nepamatuji. Chci být upřímný. Myslím, že fráze: „Chci být upřímný.“ v tomhle pořadu zaznívá až moc často. Proč jste se Sue Lawley žili v Cardiffu? Oba jsme se zaučovali ve stejných novinách. Ve kterých? V South Wales Echo.

Mám dotaz. Kdybychom teď zavolali Sue a zeptali se na oblíbenou příhodu, co jste spolu zažili, co by to bylo? Vzpomínám si, že někdo ulovil jesetera. Dobrá práce. Někdo ulovil jestera v Bristolském zálivu. Pak ho přinesl k nám do novin a Sue ho doma uvařila k večeři. A všichni jsme ho společně snědli. Proč jsi ho dostal ty?

Protože jsem tam pracoval a asi chtěli reklamu. Bylo to dávno, už si to nepamatuji. Byla to jeseterová noc. Já si pamatuji každou historku s jeseterem, co mám v zásobě. No? Nevím. Překvapilo mě to číslo domu, když si vezmeš, že se to klidně mohlo stát. - Co ty tipuješ? - Rok a půl se Sue a nic se nestalo? - Nevěříš tomu? - Nevěřím. Myslíš si, že by na to někdy skočili?

- Já taky. - Tipujeme lež. Tipují lež. Michaele, nadešel čas říct pravdu. Je to pravda. Je to vážně pravda. Hezky. Ano, byla to pravda, Michael byl kdysi spolubydlící Sue Lawley. Jednou spolu sledovali zprávy Nine O'Clock News, a když tam bylo dlouhé ticho, tak si jeden z nich uvědomil, že jsou na špatném místě.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

WILTY je tu docela populární, snad bude i častěji.

20

Odpovědět

Já jsem chodím jen kvůli pár videím a zrovna WILTY je pro mě nr. 1, takže yep....

GIVE US MOOOOAR :D

20