Byl Jimmy Carr na pohovoru v kontrašpionáži?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:275
Počet zobrazení:17 583

Vzhledem k velké oblibě pořadu Would I Lie to You? a vašim četným žádostem o jeho zařazení do pravidelného vysílání, se tu ode dneška budete s tímto komediálním britským pořadem setkávat každé úterý v 17:00. A dnes tu pro vás máme vůbec poprvé díl tak "starý," že v něm pořad ještě nemoderoval Rob Brydon. To ale na kvalitě nic nemění, na jeho místě sedí Angus Deayton a proti sobě, na kapitánských pozicích, ostřílená dvojka Lee Mack a David Mitchell.

Přepis titulků

Byl jsem na pohovoru v kontrašpionáži kvůli místu špiona. Kde sídlí kontrašpionáž? Kde je kontrašpionáž? Teď je v South Banku, ale tehdy nebyla budova dostavěná, takže jsme byli v Millbanku. Bylo to plánovaný setkání? Nemělo to být v hlavním sídle. Neměli dostavěnou budovu? Přemýšlíme, že založíme obří organizaci špionů.

Chceme spoustu zbraní, pout a svědícího prášku, nevíme, jak ho využijeme, ale bude to sranda. Stavíme obří budovu v South Banku, kde sídlí tajná zpravodajská služba, ale to nevadí. Musím říct, že mě děsí, jak moc toho o tom víš, a navíc vypadáš jako špion. Protože jsi takový nóbl a trochu gay, i když vím, že nejsi. Moment, Davide, přeruším tě, ale nóbl a trochu gay?

Nóbl? To je jak ve Spartakovi: "Ne, to já jsem nóbl a trochu gay!" Nikdo na světě není míň nóbl a gay než ty. Nejsi teplej? Jo já? Jak jsi se k tomu pohovoru dostal? Přišel za mnou lektor v Cambridge, McKendrick, a zeptal se mě, jestli bych... - Kendrick?

- McKendrick. Nebo to zkrátíme jen na M. Myslel jsem, že k tobě přišel John McCririck. On by byl fakt špatnej špion: "Říkám, zabij ho, dokud máš šanci!" Jestli si to pamatuju správně, tak jsi byl panic do svých 27? 26, to jsme řešili už v minulé řadě. Musíš to zas vytahovat? Tohle byla tvoje příležitost zasunout. Kolik by ti za to platili? Platili by mu divokým sexem.

Divoký sex za každé zabití. Kdy jsi měl začít? Ty nezačínej, mám dost problémů s nima. Ani jsem nevěděl, že jsi tady, o čem to mluvíš? Jimmy, při výslechu jsi takový neomalený, což bys jako špion neměl být, víš? Jo, začali by se tě ptát na otázky, a ty bys vykřikl: "Ty v tom jedeš taky?" To bylo za studený války? Jo, je mi 50.

Mohlo by, máš obarvený vlasy. Módní tipy od vandráka. No tak, holky, bylo na pohovoru i nějaké cvičení? Jo, musel jsem ošukat holku v motorovým člunu. Davide, co si jako kapitán týmu myslíš? - Myslím, že to není pravda, - Není pravda. Dobře, já si nejsem jistý, ale oba mí parťáci si myslí, že je to lež. Takže myslíš, že...

Tipneme lež. Dobře, říkají lež. Jimmy, byla to pravda? Je to lež. Jen bych rád řekl, že sis to zbytečně zkomplikoval, protože tady stojí: "Měl jsem pohovor na místě, kde hráli Contru a byla špína." Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

zdar chce to vice jimmyho uz ma par vlastnich novych vystoupeni ktere tu jeste nejsou nejenom ty porady kde je jako host

13

Odpovědět

Zdravim, titulky nejdu :(

11

Odpovědět

Uz idu, thx.

21

Odpovědět

Co znamená ta hláška na konec s tou hlínou? Vše ostatní jsem celkem pochopil.

80

Odpovědět

Nevím, jak vznikl český překlad, ale Lee Mack říká, že si Jimmy při čtení spletl MI5 (britská FBI - nám známá ze seriálu Profesionálové) a MFI (britský řetězec obchodů s nábytkem).

202

Odpovědět

+PaesNo překlad je to velmi nešťastný. MI5 zná téměř každý.

Ale co mě tu zarazio je nejvíc to FBI. To jako fakt? MI5 je kdyžuž tak alternativa CIA a i to je nepřesné. Už jen z názvu Inteligence agency - IA, a Millitary Inteligence - MI.
FBI je totálně něco úplně jiného a se špionáží nemá nic společného, je to úřad pro vyšetřování - I je Investigation ne Intelligence... ;)

11

Odpovědět

+Mikebože ty jsi blbec :D

00

Odpovědět

Když je první věta přeložena jako "Byl jsem na pohovoru v kontrašpionáži kvůli místu špiona" , tak by bylo nelogické na konci začít najednou říkat něco o MI5 vs MFI (což je v originále) a proto si myslím, že vznikl sice nepřesný, ale logičtější závěr, že si přečetl blbě kartičku, kde není nic o kontrašpionáži a špionovi, ale že je tam o Contře a o špíně .... ( mmch Contra je konzolová střílečka)

20

Odpovědět

Would I Lie to You? pravidelně? Skvělá zpráva! Už se nemůžu dočkat dalšího úterý :D

726