Thumbnail play icon

Byl Jimmy Carr na pohovoru v kontrašpionáži?Would I Lie to You?

Přidat do sledovaných sérií 59
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:258
Počet zobrazení:12 440

Vzhledem k velké oblibě pořadu Would I Lie to You? a vašim četným žádostem o jeho zařazení do pravidelného vysílání, se tu ode dneška budete s tímto komediálním britským pořadem setkávat každé úterý v 17:00. A dnes tu pro vás máme vůbec poprvé díl tak "starý," že v něm pořad ještě nemoderoval Rob Brydon. To ale na kvalitě nic nemění, na jeho místě sedí Angus Deayton a proti sobě, na kapitánských pozicích, ostřílená dvojka Lee Mack a David Mitchell.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

zdar chce to vice jimmyho uz ma par vlastnich novych vystoupeni ktere tu jeste nejsou nejenom ty porady kde je jako host

11

Odpovědět

Zdravim, titulky nejdu :(

01

Odpovědět

Uz idu, thx.

11

Odpovědět

Co znamená ta hláška na konec s tou hlínou? Vše ostatní jsem celkem pochopil.

70

Odpovědět

Nevím, jak vznikl český překlad, ale Lee Mack říká, že si Jimmy při čtení spletl MI5 (britská FBI - nám známá ze seriálu Profesionálové) a MFI (britský řetězec obchodů s nábytkem).

190

Odpovědět

Když je první věta přeložena jako "Byl jsem na pohovoru v kontrašpionáži kvůli místu špiona" , tak by bylo nelogické na konci začít najednou říkat něco o MI5 vs MFI (což je v originále) a proto si myslím, že vznikl sice nepřesný, ale logičtější závěr, že si přečetl blbě kartičku, kde není nic o kontrašpionáži a špionovi, ale že je tam o Contře a o špíně .... ( mmch Contra je konzolová střílečka)

00

Odpovědět

Would I Lie to You? pravidelně? Skvělá zpráva! Už se nemůžu dočkat dalšího úterý :D

725

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)