Je Steve podezřelý zloděj šperků, vlastní s Leem chrta, nebo Jimmyho kámoš ze základky?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:118
Počet zobrazení:7 050

Tajemný host na straně Leeho týmu. Má u sebe Jimmyho Carra a Terryho Christiana. David má u sebe Marcuse Brigstocka a Jamelii.

Poznámky:
Trusthouse Forte byl známý britský řetězec hotelů

Přepis titulků

Přivítejte prosím dnešního speciálního hosta, Steva. Terry, odkud znáš Steva? Tohle je můj kámoš Steve. Vyslýchala nás policie, protože si nás spletla se zloději šperků. To zní naprosto uvěřitelně. Lee, možná bys nám chtěl říct, odkud znáš Steva? Tohle je Steve.

Společně vlastníme chrta, který byl poslední v každém závodu. A nakonec Jimmy, odkud znáš Steva? Se Stevem jsme chodili na základku, neviděli jsme se 20 let a pak na sebe narazili v hotelu, kde mi dělal pokojovou službu. Ty tomu říkáš pokojová služba. Kde chce začít tým Davida? Všichni tvrdíte, že s ním kamarádíte.

Chci vidět skutečný vztah, můžete ho všichni obejmout? Chci vidět, jestli tam je, víte… Chceš vidět, jestli tohoto pána objemu, jak kdybych s ním vlastnil chrta? Ne, ne. Pokud je tvůj kamarád a vlastníš s ním něco… Takhle se obvykle objímáme. „Hej, jak se máš, prcku? Vypadni! Chci s ním odejít.“ Takhle se objímáme my. Nech mého kámoše na pokoji.

Hej, chlape, jak se máš? - Můžeš se otočit? - Jasně. Jaký to byl hotel, Jimmy? Lowry v Manchesteru. To je hotel v Manchesteru. Je tam manažerem nočních směn. Věděl, že budeš v tom hotelu, a dělal ti pokojovou službu, aby znovu navázal kontakt? Ano a já ho poznal okamžitě.

Řekl jsi: „Bože, Steve, jak se máš?“ On se moc nezměnil. Zůstali jste přátelé? Jo, byl jsem v tom hotelu celkem často. Takže ho vidíš, jen když jdeš do toho hotelu? To je v pohodě. On žije v Manchesteru, já v Londýně. - Tak to není tvůj kamarád. - Co chceš, abych udělal? Vzal ho do zoo? - Lee, jak se jmenuje tvůj chrt?

- Ballyregan. Kolikrát Ballyregan závodil? - Šestkrát. - A vždy byl poslední? Vždy poslední. Závodil vždy proti hodně dobrým. Kde Ballyregan závodil? - Ve Wimbledonu. - Takže kde žije? Ve Wimbledonu. Většina psů, která závodí ve Wimbledonu, tam trénuje. Takže žije kde? V chovatelské stanici? Ne, žije v Trusthouse Forte.

Kde si myslíš, že žije? Psí tratě mají stanice hned vedle? A Ballyregan žije v takové stanici? - Trenéři žijí poblíž tratí. - Teď jsi v pasti. David ví o psích závodech všechno. Poslyš, jestli v něčem nad Davidem vyhraju, budou to psí závody. Často jsem v Walthamstow s mým Marlborem. „Utíkej, ty malý šmejde, nebo tě střelím.“ „Kde jsou bažanti?

Nejsou tu žádný zatracení bažanti. Nechápu. Takhle nechytíme žádnou lišku.“ O čem to mluvíte? Bažanti? Psi? Lišky? Jaký zvěřinec si myslíte, že bych si představoval? V mým hradu je 10 druhů nóbl zvířat, všichni spolu bojují, potom zabiju sluhu a dám sex se zdí. Ano, takový jsi. Dobře, kolik stojí stanice pro Ballyregana? 35 liber týdně.

Proč ho máte společně? Kvůli úvěrové krizi? - Byl to Stevův nápad. - Terry, odkud znáš Steva? Když jsme pili a tak. Takže z hospody? Neznal jsi ho, ale zakecal ses s ním v hospodě. Přesně tak. Seznamuješ se venku? Chodíš ven na misi najít kámoše. „Budeš můj kamarád?“ „Ano.“ Můžeš nám tu situaci popsat?

Proč si policie myslela, že jste zloději šperků? Mysleli si, že podle oblečení odpovídáme popisu… Pruhovaný tričko, kukla, pytel? Bylo to v centru a šli jsme po cestě. Najednou zastavila čtyři policejní auta. Počkat. Centrum, Manchester. Na pěší. To jsi měl vědět.

Zastavili v policejních tramvajích? Šli jsme cestou v centru, jo? A čtyři policejní auta zastavila… Vystoupili a šli asi pět kilometrů. A řekli nám, že odpovídáme popisu chlápků, kteří zrovna vykradli klenotnictví. Dobře, potřebujeme odpověď. Takže, týme Davida, je Steve Terryho zločinecký parťák, Leeho parťák se psem, nebo Jimmyho parťák ze základky?

Dobře, můžu vyloučit Terryho? Rád vyloučím Terryho. A přijde mi, že Steve je moc upravený na to, aby byl z Manchesteru. Všichni, to byla Jamelia. No tak. Další věc, Lee, jsi moc úspěšný na to, aby sis koupil polovinu psa. Koupil by sis vlastního chrta.

Tipuji Jimmyho. Tipuješ Jimmyho? - Já chrta. - Já spíš Jimmyho. Myslím, že byl Jimmy trochu rozhozený, když jsi se dostala k tomu, jaký je vlastně špatný kamarád. „Všechno dobrý, na rychlý sendvič v hotelu, ale víš, mám vystoupení a tak. Jsi Steve, že jo? Uvidíme se příště, až pojedu kolem.“ Davide, je čas se rozhodnout.

Myslím, že většina se shodla. Tipujeme Jimmyho. Dobře, Steve, řekneš nám prosím, ke komu patříš? Ano, pravdou je, že s Terrym jsme byli považovaní za zloděje šperků. Ano, Steve je Terryho parťák. Byli vyslýcháni policií, která si je spletla se zloději šperků. Bylo to na pěší? Ne, bylo to v Derby, ne v Manchesteru. Ty lháři!

Ne, já jen řekl centrum. On řekl Manchester. Děkuji velice, Steve. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Run you little bastard, or I´ll shoot you :D

70

Odpovědět

Tu pokojovou službu mu doručil a ne zaplatil. V češtině spíš asi prostě přišel jako pokojová služba.

41

Odpovědět

upraveno :-)

00

Odpovědět

Díky!

40

Odpovědět

Tahle banda mě strašně baví :D. Ale abych byl upřímný, ať je ta černoška kdokoli, přijde mi že plácá kraviny jen aby byla trochu zábavná, jelikož je strašně nudná.

1019

Odpovědět

Zatím co ostatní tam vůbec kraviny neplácají, aby byli zábavní, co? Očividně jsi jen prvotřídní rasistický de**l.

99

Odpovědět

To je přece jedno, je to hezká holka a ostatní se baví

60