Schovával se Lee Mack v práci ve skříni?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:67
Počet zobrazení:4 023
Schovával se Lee ve skříni, aby ho nenašla moderátorka Anthea Turner a nemusel jít bavit publikum? Hádá Davidův tým (Jimmy Carr a Griff Rhys Jones), Lee má v týmu Susannu Reid a Davea Myerse.

Přepis titulků

Schovával jsem se ve skříni, aby mě nenašla Anthea Turner. - Davidův tým. - Kde jsi tehdy byl? Ve skříni. - Kde byla ta skříň? - V místnosti, kde jsem se schovával… - Kde byla ta místnost? - Jinde než Anthea. Při jaké to bylo příležitosti? Bez definice příležitosti či tvé lokace v souvislosti s Antheou Turner. - Kde to bylo?

- Dělal jsem na jednom televizním pořadu. Schovej se ve skříni před Antheou na BBC Three. Jo. Akorát Lee v tom pořadu nebyl, takže lež. - Co to bylo za pořad? - Pet Power. - Pet Power. - Pet Power. - O čem to bylo? - Kočičí superhrdinové. Cos v tom pořadu dělal? Měl jsem za úkol bavit, rozehřívat publikum. Pet Power byl pořad o mazlíčcích, vyprávěly se o nich zajímavý historky.

Někdy to bylo… Tehdy konkrétně se stalo to, že andulka… vylítla někam nahoru mezi trámy. Byl jsem zrovna nahoře v šatně a koukal jsem na to na monitoru. Nebyl jsem komik dlouho a docházely mi… nápady, co říkat publiku, aby se bavilo. Koukal jsem na tu andulku, zpanikařil a pak někdo zaklepal. Schoval jsem se ve skříni. Vešli dovnitř, já byl ve skříni. - Jakože vedoucí oddělení… - Třeba. …se naklonil k Anthee a řekl: - „Musíš nahoru…“ - Ne.

- „…pro chlápka, co baví publikum.“ - Nešla tam Anthea. - Chápu. - I když… jak to mám vědět? - Zaklepali na dveře šatny. - Jo. - Co pak? - Dveře se otevřely. Říkal jsem si: „Bože. Přijdou si pro mě, vytáhnou mě ze skříně a pošlou mě tam, i když už nemám vtipy.“ A tehdy, když už jsem nedoufal, jsem uviděl lva, čarodějnici…

a uprchl jsem do lesa a nikdo mě už nikdy nespatřil. Ne. Mě by zajímalo tohle. Nezůstal jsi v té skříni napořád. - Ne, to by bylo absurdní. - Určitě jsi pak někdy narazil na Antheu. - Ano… - Vždyť tam za ním přece nešla Anthea. Jen vedoucí oddělení. Měli s Antheou normální profesionální vztah, ne důvěrný. Beztak spolu ani nepromluvili. A to i ve světě lží, kde se to stalo, což není svět, kde žijeme.

To už víc věřím té Narnii. Davide. Může to být pravda? - Griffe, co myslíš? - Lež. - Jimmy? - Pravda? Publikum Lee rozehříval. Já taky. Hodně komiků tak začíná. - Když začínáš, dojde ti materiál. - Jo. - Tvrdíš, že je to pravda? - Mohla by být. Už jsem na tebe jednou dal a byla to chyba, takže dám na Griffa.

Lež. - Lež. - Tak jo, Lee. Byla to pravda, nebo lež? Samozřejmě že je to pravda. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Ano, je to pravda. Lee se schovával ve skříni, aby ho nenašla Anthea Turner.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Těžko představitelné, že by Leemu došel humor.

60

Odpovědět

Mám velmi podobný zážitek z práce v televizním štábu, akorát jsem se teda zašil na záchodě, a nepracoval jsem jako rozehřívač publika, ale jako poslíček, kterého si režisér chtěl přes celou Prahu poslat k sobě domů pro doutník a mně se zoufale nechtělo. Zamknul jsem se na záchodě, chvíli mě hledali a pak tam poslali jiného člena štábu. Já se vymluvil na zažívací problémy a prošlo mi to.

111

Odpovědět

Ty pacholku tak tam ses mi schoval?! Za to ti nedám potáhnout!

130

Odpovědět

+RežisérNo stesti ze ho za to nechces protahnout!

70

Odpovědět

+UzivatelNe ne, Troška to nebyl. :)))

50

Odpovědět

Ty zmije! Kvůli tobě jsem se musel táhnout přes celou Prahu?!

50

Odpovědět

+Jiný člen štábuSorryjako. Ale bylo to v roce 2006, to už je promlčený.

00