Strávil Dave Myers celé Vánoce zamčený v bance?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:4 290

Strávil Dave Myers celé vánoční svátky zamčený v bance?

V Leeho týmu je kromě Davea ještě Susanna Reid. V Davidově týmu jsou Jimmy Carr a Griff Rhys Jones.

Přepis titulků

Celé jedny Vánoce jsem strávil zamčený v bance. - Davidův tým. - Co myslíš tím celé Vánoce? - Celých 12 dní vánočních? - Ne. Od Štědrého večera až do sedmi večer na Štěpána. Na Štěpána večer? To zrovna banka otevírala na tradiční štěpánský večer? To někdo přišel a pustil mě ven. Ve které bance? Byla to obchodní banka.

Pracoval jsem tam jako hlídač. A kvůli osobnímu traumatu jsem se rozhodl, že celé Vánoce budu dělat přesčasy. A budu hlídat banku ve Victorii. A oni na tebe zapomněli. Byl vánoční shon, tak jsem si nemohl odpíchnout. To o Vánocích člověk potřebuje! Jakože… V Brydonovic domácnosti si aspoň tohle na Vánoce dopřeju.

Byly to Vánoce hned po tom, co zabili Johna Lennona. - A ty ses musel schovat? - Ne! Nevzpomínám si, že bys do toho byl nějak zapletený. - Žil jsem s přítelkyní ve Streathamu. - S Yoko? Ne! Rozešli jsme se, měla totiž někoho jiného. Johna Lennona? Potřeboval jsem si najít práci.

A chtěl jsem být tak trošku za mučedníka, tak jsem si řekl, že jako hlídač si vezmu vánoční směnu. Jako spousta mučedníků napříč historií. Dave, řekni mi tohle, bylo to období, kdy jsi byl tak osamělý a smutný, neměl jsi žádnou rodinu, která by tě pozvala na Vánoce… Ne, ale hrozně se smáli, když jsem jim volal a říkal, kde jsem.

- Jak jako volal? - V bance byl telefon. Co to bylo za banku, že tam byl telefon?! Víš, kolikrát jsem se snažil do banky dovolat? - V bance byl tedy telefon. - Ano. Proč jsi volal jen své rodině a ne někomu, kdo by tě pustil ven? Volal jsem a volal, zaměstnala mě firma z Croydonu.

Volal jsem jim a oni mi řekli, že nemůžou nikoho sehnat. - Tak jsem protrpěl čtyři šichty. - A ty jsi to prostě přijal? Co jsem měl dělat? Byl jsem zamčený v bance a nemohl jsem ven. Jako hlídače tě tam zamknou. - To snad ne! V bance? - Klíče mi nedali, bylo mi teprve 22 let. Takže takhle obchodní banka zajišťuje bezpečnost přes Vánoce? Zamknou tam 22letého kluka? „V pohodě, když se sem někdo vloupe, ten 22letý kluk to zvládne.“ Měl jsem přece telefon.

- Mohl jsem zavolat policii. - A kdyby přišli lupiči? Zavolat firmě a oni: „Do 36 hodin někoho pošleme.“ Jak jsi tyhle Vánoce oslavil? Připravil sis něco zvláštního? Než jsem šel do práce, tak jsem vzal kapouna, nacpal jsem do něj nádivku, párečky a tak. A schoval jsem si ho.

A těšil jsem se na něj. A když jsem se na Štěpána vrátil, tak měl kapouna kocour, protože jsem ho neschoval. Kocour měl tvou kápi? Ne! Kapouna! To je druh kuřete. - Pardon. - Takže ani večeři jsem neměl. - Kocour v kápi? - Kocour neměl zástěru! - Říkal… - Kocour začal smažit a říkal si: - „Musím se o sebe postarat.“ - Ne!

- Ne, ne, ne! - Jde o velké kuře. Jasně říkal, že se vrátil a kocour měl kápi! Davide, co myslíte? V této místnosti je jediný člověk, co na tohle může odpovědět. Jimmy, obracíme se na tebe. Ve Victorii bych nečekal příliš mnoho obchodních bank. O bankách ve Victorii moc nevím. Leda v Jersey. To bych pak věděl.

- Je to pravda? - Podle mě ano. - Jo? - Líbí se mi ty detaily. Kocour, kapoun. Super příběh. Chci si na něj koupit práva. - Takže pravda? Tak jo. - Takže říkáte pravda. Dave, pravda, nebo lež? Je to smutné, ale pravda. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Ano, je to tak.
 

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

huhu haha hihi hehe

43