Jimmy Carr podle prince Philipa vypadal jako legrační chlapecWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:130
Počet zobrazení:7 349
Je v týmu Leeho s Terrym Christianem. U Davida je Marcus Brigstocke a Jamelia.

Přepis titulků

Princ Philip mi řekl, že jsem legračně vypadající chlapec, když jsem sbíral míčky na Wimbledonu. Tým Davida. Kdy to bylo? Bylo mi 12, nebo 13. Asi v roce 1984. Už je to dlouho. Jak ses dostal ke sbírání míčků? Jak jsem se do toho dostal? Prostě jsem se nabudil. „Jo, dneska budu házet míčky.

Miluju to.“ Jak je možné takovou pozici získat? Byl jsem v tenisovém klubu v naší vesnici, hrál jsem tenis a pak se z každého klubu vylosovali dva lidi. Myslel jsem, že byli ze škol poblíž Wimbledonu. - To jsem si myslel. - Kde jsi studoval? Poblíž Wimbledonu. Tady nás fakt přechytračil. A byli jste tam seřazení všichni, kluci i holky?

Jo, bylo to po ženském finále. Všichni seřazení, byly nás tam stovky. - Které finále? Kdo hrál? - Je to dávno. Období Ivana Lendla. U něj je nepravděpodobné, že by se dostal do ženského finále. S kým tam byl princ Philip? Asi s vévodou a vévodkyní z Kentu. Neznám královskou rodinu moc dobře. Většinou tam je vévoda s vévodkyní z Kentu na rozdíl od prince Philipa, který chodí na důležitější sportovní utkání, kde může být rasistou. Věřím, že jsi na Wimbledonu mohl sbírat míčky, ale nevěřím, že tam princ Philip často chodí.

Chodí. Řekl mi, že vypadám legračně, když jsem tam byl. Tak to vím. Víš, co mu přesně na tvém chování přišlo legrační? Na to můžu odpovědět. Všichni můžeme, budeme odpovídat postupně. Co je vtipného na mé obří hlavě? Myslíš si, že jsi svým vzhledem vyděsil prince Philipa?

Že byl fakt vyděšený? Víš, že ten vtip funguje, i když to neděláš? Vypadáš úplně jak loutka břichomluvce. Udělej to znovu. „Ty drzá opice, půjdeš zpátky do krabice.“ Dobře, Davide, co tipuješ? Říká pravdu? Co myslíš? Mohla by to být pravda, kvůli jeho obličeji, ale… Ne, nemyslím si, že jsi ošklivý, ale…

Ne, nemyslím si. Promiň. Jen si myslím, že máš unikátní obličej, který nikdo… Jak mě začala šikanovat Jamelia? Jak k tomu došlo? Davide, jak se tvůj tým rozhodl? Myslím, že by to mohla být pravda. Nevím, nevěřím ti, vypadáš legračně. - Vidíš. - To je důležitý detail. Tipuji spíš lež. Tipujete lež, dobře.

Jimmy Carre… Můžu říct, že to je… lež. Je to lež. Princ Philip neřekl Jimmymu na Wimbledonu, že vypadá legračně. Taková událost. Možná nejvtipnější muž v Británii, známý svým drzým humorem, konečně poznal Jimmyho Carra. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Thank you so much for this. I was into this issue and tired to tinker around to check if its possible but couldnt get it done. Now that i have seen the way you did it, thanks guys
with
regards
https://vidmate.onl/

00