Marcus Brigstocke tanečníkem v Ministry of SoundWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:109
Počet zobrazení:6 250

Je v týmu Davida s Jamelií. U Leeho je Jimmy Carr a Terry Christian.

Poznámky:
Ministry of Sound je obří klub v Londýně.
Radio 4 je druhá nejpopulárnější rozhlasová stanice ve Velké Británii patřící pod BBC.

Přepis titulků

Pracoval jsem jako tanečník v Ministry of Sound. Kde jsi tancoval? V Ministry of Sound. Co to obnášelo? Neříkej tancování, ale co sis třeba musel obléct? Často nám zavolali a řekli, jestli bude večer laděný do nějaké barvy. Někdy k večeru nás, co to měli dělat, shromáždili a postavili nás na pódium. Na co jsi tancoval?

Byly to začátky devadesátých let, takže house z devadesátek. Co třeba? Uveď příklad. Tady ti nepomůžu. Ta hudba je o tom, že její melodie jsou mezi sebou skoro nerozeznatelné, aby měly stejnou atmosféru po celý večer. To je ale štěstí, co? Můžeme snadno zjistit, jestli říká pravdu. Nechceš nám to předvést? Ani ne.

No tak! To je vše, co jsem dělal. Hrozný. Jsem trochu obéznější třicátník, už to není tak dobré. Ale no tak, co myslíš tím trochu? Kde tě objevili? Jejich hledači talentů mě našli. - Našli tvůj talent?

- Jo. Marcusi, byla to práce na částečný úvazek. Co jiného jsi ještě dělal? Pracoval jsem na ropné plošině. Ale no tak. Devět měsíců na ropné plošině, vždy čtyři týdny tam a při dvou volných týdnech jsem šel a… To je jak tvůj osobní muzikál Flashdance. V té oblasti jo. Nejdřív jsi svařoval, pak tancoval.

Flashdance je založen na tvém životě. Co říkali kolegové? Řekl jsi jim, co děláš na částečný úvazek? - Jo, nacvičoval jsem tam. - Nenacvičoval. Ropná plošina je obrovské pódium. Lee, co tipuješ? Říká pravdu? Mělo to kvality písně YMCA. No tak, kluci. Nejenom, že si myslím, že to je pravda, ale taky je to ten nejúžasnější způsob, jak s tím Marcus mohl vyjít ven na světlo.

Je to tak pitomý a neuvěřitelný, že to může být pravda. Jako dvojitý blaf. Ale lež je dvojitý blaf, předvedl to šíleně, mluvil o ropné plošině, která může být pravdivá, jen ji přidal ke lži. Můžu říct, že za tři série se mi nestalo, že bych se někoho zeptal a nakonec měl méně informací než na začátku.

Proto jsi kapitán týmu a já ne. A teď si zase ze mě děláte oba srandu. Jste jak tyrani z herní show na Radio 4. Tipuji… Radio 4? Nikdy jsem nebyl tak šťastný. - Fakt si to myslíš, Terenci? - Ano. Říkám ti, že lže. Neviděl jsi jeho taneční pohyby?

Ničemu z toho nevěřím, ale Jimmy má pravdu, byly to pohyby, ne? Co tipujete, Lee? Pravdu. Dobře, Marcusi, je to pravda, nebo lež? Je to… pravda. Je to pravda, Marcus pracoval jako tanečník v Ministry of Sound.

DJ měl od lidí z Ministry hodně žádostí, hlavně: „Můžete se zbavit toho vysokého nóbl chlapa z pódia? Přestává mi z něj zabírat extáze.“ Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář