Christine Bleakley přesvědčila strážníka, aby jí nedal pokutuWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:115
Počet zobrazení:7 335

Vytancovali se Anton du Beke a Christine Bleakley z pokuty? S Christine v týmu je Frankie Boyle a v týmu Davida je Jack Whitehall a Kelvin MacKenzie.

Poznámka: Anton du Beke a Christine Bleakley vystupovali v pořadu Strictly Come Dancing, což je britská předloha StarDance.

Přepis titulků

S Antonem du Bekem jsme se díky tanci vyhnuli pokutě za parkování. Tady to máme. Co si myslí tým Davida? Takže strážník ti chtěl dát pokutu za parkování, ty jsi mu zatancovala a on řekl: "Dobře, můžeš jet." Tak to bylo? V podstatě ano. Kde to bylo? Před Harvey Nichols.

Ale před Harvey Nichols se nesmí parkovat... Proto dostala pokutu. Já tě miluju. To nebude na dlouho. Čí auto to bylo? Jeho, ale má řidiče. Takže jeho šofér. Připojil se k tanci? Ne, nepřipojil.

Jaký tanec to byl? Foxtrot. Má rád taneční sály. A ve StarDance mi šel nejlépe waltz. Snaží se Anton du Beke vytancovat z každého dopravního přestupku? Nejspíš. Byl to italský strážník, který vás viděl a řekl: "Jste rychlí, zběsilí, vzadu, vpředu, nahoře..." Předvádím Bruna Tonioliho ze StarDance.

Ty vypadáš jako ten pán, o kterém je řeč. Jako strážník? Ne, vypadáš jako Anton du Beke. Proč nepředvedeš ten tanec s Robem? Do toho. Dobře. Takhle. To rozhodně ano. Musím se k tobě přiblížit.

- Přibliž se dle libosti. - Musíme se dotýkat. Něco se dotýká. Jen podotknu, že to je můj mobil. Takhle, já zakloním hlavu... Jdeš na druhou stranu. To nejdu. Bylo to trochu waltzu, ale je potřeba zapojit nohy, nějak takhle.

Paráda. Tady to máme. Tak co tipujete, Davide? Kelvine? Nevěřím tomu. Nevěřím, že na světě existuje velkorysý strážník. Co tipuješ, Jacku? Tipuji pravdu, protože poznám, kdy je falešná. Sleduji The One Show a vím, jak se tváříš, když se směješ vtipům Adriana Chilese.

Tipuji pravdu. Ty tipuješ pravdu a ty lež. Ano. Já tipuji lež. Tipuješ lež, dobře. Christine, je to pravda, nebo lež? Je to... lež. Byla jsem ale dobrá, ne?

Je to lež. Christine a Anton du Beke se díky tanci nevyhnuli pokutě za parkování. Nikdo, kdo viděl Christine tancovat, by tomu nevěřil. Spíš by tu pokutu navýšili. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ale takovy tanec na kline a verim ze by proslo i vic nez jen pokuta. ;)

51

Odpovědět

Všimněte si, jak kloní hlavu od poroty; třeba v 0:40. Hned to bylo jasné :D

21

Odpovědět

Lampard je klikař.

111