Dominick Wood měl přezdívku čichač ušíWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:80
Počet zobrazení:4 435

Kouzelník Dominick Wood, z dua Dick and Dom, bude vyprávět o čichání k uchu. Je v Leeho týmu s Johnem Barrowmanem. U Davida je Patrick McGuinness a Fay Ripley.

Poznámka: Ant & Dec jsou hudební duo.

Přepis titulků

Má přezdívka na škole byla čichač k uším. Týme Davida, je to pravda, nebo blbost? Došlo k něčemu, díky čemu tato přezdívka vznikla? Viděli tě, jak někomu čicháš k uchu? Zkráceně ano. Začalo to dívkou Alexandra Westburg, do které jsem byl blázen. Pak jsem kružítkem vyryl na ruku její jméno, znáte to? Dokud to nezačne krvácet, pak se to zanítí a pak to zezelená.

Potom jsem jí čichl k uchu a už to začalo. Jsem tak rád, že jsem gay... Cože?! Zůstaň tam, Lee. On byl čichač uší, já byl čichač zadků. Co tipuješ, Davide? To první přičichnutí jsi vzal dost letmo. - Ano.

- Kde jsi byl? Na hodině? - Na orchestru. - Orchestru? Hrála na pikolu a já na violu. Ne na housle, ale violu... Zdá se, že jsi měl těžkou výchovu. Prošel jsem si peklem. Potřebuji se tě zeptat, jsi Ant, nebo Dec? Mohl bys přijít sem a ukázat na Davidově uchu, jak jsi čichal? - Můžu to ukázat na něm?

- Můžeš. Nebo na Johnovi? Ne, ne, ne, sakra. Sakra, ne. Líbí se mi, jak děláš: "Sakra, ne. Když mu čichnu k uchu, je gay, vyspí se se mnou." - Chceme ho vidět čichat... - Ano! Lid promluvil. Bylo to víc čichač a lízač ucha.

Uděláme to. Davide, to muselo pomoct. Divné je, že najednou tvrdíš, že jsi její ucho olízl. Proč ti neříkali lízač uší? To je šílenější než čichání. Na konci orchestru viděli jen tohle... Znovu už ne. Co tipujete? Tipuji lež.

Také tipuji lež. Co tipuješ? Souhlasím s tebou. Dobře, tipujeme lež. Dobře, Dome? Vy hlupáci, je to... LEŽ - Je to lež.

- Je to lež. Dobrá práce. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

0:43 - Stačí přidat "R" a už jste jiná liga :D

10