John Barrowman přistižen při činu na zahradě prince CharleseWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:86
Počet zobrazení:6 381

Byl John Barrowman na zahradě prince Charlese a byl "přistižen při činu"?

Jde o první sérii s Angusem v křesle. V týmu Davida je Patrick McGuinness a Fay Ripley. U Leeho Dominic Wood.
Podivná poznámka na konci je postavena na tom, že Camilla Parker Bowles, Charlesova manželka, je často na základě podobnosti přirovnávána ke koni.

Přepis titulků

Jednou jsem byl přistižen na zahradě prince Charlese. Co myslíš tím přistižen? Neznáš tu frázi? Mám to upřesnit? Ano, prosím. Tak, aby to mohlo být odvysílané na BBC. Odskočil jsem si. Vychcal ses.

Chápu. Výborně. Proč jsi byl na zahradě prince Charlese? Šlo o prohlídku. Prohlídku? Která zahrada? Má jich hodně. V Highgrove. V Highgrove?

- Zahrada v Highgrove? - Jo. Co to bylo za prohlídku? Mohu se podívat do zlatých stránek, najít prohlídku zahrad prince Charlese a jít tam? Highgrove má prohlídky. Je to pro veřejnost? Ano, musíš tam napsat a být pozván. Musíš si napsat o pozvánku? Kdokoliv může napsat...

Milý Charlie, mohu se vychcat ve tvé zahradě? Ví princ Charles, že jsi to udělal? Hádám, že by to mohl vědět. Hádáš, že se k němu dostane, že náhodný turista chcal na jeho zahradě? Spustilo to alarm. Co říkal... Teď už se jen chlubíš, že jo? Pravděpodobně pomočil laserový paprsek.

Je nějaký kouzelný důvod, proč to na tebe najednou přišlo a ty jsi s tím nedokázal nic dělat? O to tady jde? Jo, jsem inkontinentní. Davide, potřebujeme rozhodnutí. Přijde mi to zvláštní. A je mi jasné, že má princ Charles velkou zahradu, ale nemyslím si, že bys tam byl tak daleko od civilizace, že by tam neměli záchod.

Myslím si, že to je lhář. Jsi kapitán, Davide, musíš rozhodnout. - Musíš vybrat. - Já spíš tipuji pravdu. - A ty ne? - Já ne. Já dám na tebe a tipnu lež. Dobře, tipují lež. Jak to bylo, Johne? Pravdou je... že ten příběh...

je pravdivý. Máš dobrý život. Ano, je to naprostá pravda, John byl přistižen na zahradě prince Charlese. Pokud jste si mysleli, že Charlesovy sušenky Duchy Originals chutnají divně, koukněte, kde mají farmu. Protože John mohl – stejně jako Camilla, když je přistižena – zvednout ocásek a pokropit šnečky.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Paráda Malcolm Marlyn toho jsem tady nečekal :-D

50

Odpovědět