Má Mark obchod s karaoke, stará se o Leeho iPod, nebo byl členem kouzelnického dua?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:5 867

Tajemný host na straně Leeho si buď otevřel karaoke obchod, během kterého mu pásku slavnostně přestřihl John Barrowman, byl členem kouzelnického dua s Dominicem Woodem, anebo se stará o Leeho iPod.

Na straně Davida je Patrick McGuinness a Fay Ripley.

Přepis titulků

Přivítejte prosím dnešního speciálního hosta, Marka. Lee, řekneš nám, odkud znáš Marka? Tohle je Mark, ahoj Marku, a... Tak neodpovídej ty drzý prevíte. Najal jsem si Marka jen proto, aby se mi staral o iPod. Změnil ses. Johne, odkud znáš Marka? Přestřihl jsem pásku u Markova karaoke obchodu.

A nakonec Dom, odkud znáš Marka? Mark je můj dobrý kamarád a měli jsme společné kouzelnické duo, říkali jsme si Mysterio a Mark. Tady to máte. Profesionální manažer Leeho iPodu, obchodník karaoke, pokud věříme Johnovi, nebo bývalý kouzelnický parťák Doma. Davide, je čas vyslechnout nepřítele. Jak se jmenovalo to kouzelnické duo? Mysterio a Mark.

Takže ty ses jmenoval Mysterio a on... Jo, proto jsme skončili, on byl prostě Mark. Dobře. Byl jsi vyhozen ze společnosti kouzelníků Magic Circle? Ano, byl jsem, protože jsem byl malý zlobivý čaroděj. Takže Lee... Ano, Davide? Kdy sis uvědomil, že iPod už nezvládneš a potřebuješ s ním pomoct? Mám stovky alb, koupil jsem iPod a s počítači to neumím.

Zaráží mě, že iPod je stroj, do kterého se dává hudba. Správně? Ten stroj už na to máš a platíš člověku, aby ho spravoval. Používáš svůj toustovač? Nebo sis na to někoho našel a říkáš: "S elektrikou to neumím, dám mu prostě chleba, tamhle je toustovač, stane se nějaký zázrak a je to tak prostě rychlejší." Pro tebe je to jednoduchý s tvým soukromým vzděláním, já nerozumím základním principům... Ale...

Buď zticha, ty snobe, teď mluvím já. Říkám ti, že rozumím, jak to máš dát z toho stroje do iPodu, ale upřímně nevím, jak to vlastně dostat do počítače. Pokud tam nedáš CD, což trvá věčně... Vložení CD netrvá věčně, dostane se to z počítače do iPodu drátem. Nemusíš u toho stát, počítač... Potřebuji nad tím mít kontrolu, vím... Vím, co se stane...

Pokud potřebuješ mít kontrolu, proč to necháváš dělat někoho jiného? Davide, Davide, Davide... A navíc, pokud tě mohu poprosit, abys tentokrát byl zticha ty... Nemáš koule na to to říct "ty spodino dělnické třídy"? Je to vtipné, že? Ve skutečnosti jsem neměl čas to říct, protože jsi mě přerušil. Davide, než se hodně naštveš, je možné, že lže. Tak je to s Leem, ale máme ještě jednoho.

Bude to John, který tvrdí, že byl karaoke prodavačem. Co je karaoke obchod? Obchod, který prodává věci na karaoke. Kolik ti zaplatil, Johne? Kolik mi zaplatil? Nedělal jsi to pro charitu, přiznejme si to. Ve skutečnosti jo, protože jsem to chtěl vrátit komunitě. A co sis od té komunity vzal?

A dělat to zadarmo pro karaoke obchod neznamená dělat to pro charitu, ale dělat to pro karaoke obchod. Nemyslím si, že hodně peněz z Comic Relief jde karaoke obchodům. Udržet karaoke obchod je tak obtížné, režijní náklady jsou obrovské. To je jak obchod v centru, kde někdo jde jen kolem. Koupí si zeleninu, případně knihu a pak zajde do karaoke obchodu? Je to v průmyslové části, ne v centru. Kde?

Nevím přesně... Ty ulhaný hajzle. Z tebe by byl skvělý záporák v Pánovi času. "Ty ulhaný hajzle." Tak k rozhodnutí. Týme Davida, je tenhle muž Leeho práci usnadňující iPod technik, Johnův nadšenec do karaoke, nebo Domův kouzelný parťák? Je o to, že Dom je kouzelník, takže je dost možné, že měl i parťáka.

Pokud je to pravda s tím iPadem, tak nejsi člověk, který jsem si myslel, Lee. A to je cena, kterou za tohle malicherné vítězství zaplatíš. Souhlasím s tebou, je to Dom. Také souhlasím. Dobře, tipujete Doma. Marku. Řekneš nám prosím, ke komu patříš? John slavnostně otevřel můj karaoke obchod. Díky za to. Děkuji, Marku.

Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Oh, hi Mark. :D

60

Odpovědět

Tohle bylo hodně vtipné. Miluju slovní přestřelky mezi Davidem a Lee.

370

Odpovědět

Hezké, jak zvolili tu nejjednodušší variantu s kouzelníkem. Příště si tam může kouzelník pozvat opravdového bývalého kolegu a nikdo mu to neuvěří..

191