Mazlil se David Baddiel se dvěma Spice Girls?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:104
Počet zobrazení:8 579

Stand-up komik David Baddiel bude mluvit o mazlení se dvěma Spice Girls. Přidá se i Jimmy Carr.

Poznámka:
Narážka Jimmy Carra na konci prvního videa směřuje ke slavné hlášce Richarda Wilsona "I don't believe it!" tedy "Tomu nevěřím!" kterou se tento herec proslavil v britském seriálu One Foot in the Grave.

Přepis titulků

Mazlil jsem se se dvěma Spice Girls. Nemyslím si, že ses mazlil ani se dvěma holkama. Se kterýma, Davide? Scary Spice a Sporty Spice. Mel C a Mel B. Mám je seřazený a s těmahle dvěma nezačíná nikdo. Byly spolu, nebo... Byly. - Mazlil ses s oběma najednou?

- Jo. Nemám rád slovo mazlil, raději říkám, že jsem šel do postele se dvěma Spice Girls, ale jen jsem se s nima mazlil, takže... Malej David tě v tom nechal? Podle mě to je určitě pravda, nemám žádné další otázky. Upřímně řeknu, že jsem měl zájem jen o Mel B. Bylo to v hotelu Four Seasons v Los Angeles. Trochu jsem s ní flirtoval a skončil jsem se s ní na pokoji.

A pak se tam objevila Mel C, nevím proč, ale hádám, že pokud chceš být milenec, tak musíš jít i s kámoškou. Tak se ukázala, já se s nima mazlil a pak zazvonil telefon. Byla to ochranka a řekla mi, že je spousta stížností na hluk z našeho pokoje, tak posílají někoho, aby mě zkontroloval. Tak jsem je z pokoje vyhodil. - Jakej byl rok? - 1996. - A co jsi dělal v Los Angeles?

- Byly známý v roce 1996? Bylo to začátkem 1996. Co si o tom myslíte? Myslím, že to je možný. David Baddiel mohl mít Spice Girls. Richarde? Myslím, že řekl spoustu detailů, takže tomu věřím. Místo abys řekl, že tomu nevěříš. Super. Tohle určitě nenapadlo jen mě. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

přeložíte zase po čase nějakej stand-up s Jimmy Carrem ?

32

Odpovědět

Ten výraz té hádající trojice, když se vyjevilo, že to byla pravda :-D

10

Odpovědět

Rozhodně bych se chtěl někdy hádat s Jimmy Carrem :D

43

Odpovědět

Jimmy Carr je bůh! :D

206

Odpovědět

Na Jimmyho Carra je spolehnutí :-D

btw Kdo je Lembit Öpik?

331

Odpovědět

Politik. https://en.wikipedia.org/wiki/Lembit_%C3%96pik Randil s Gabrielou Irimiou, která má se ségrou hudební duo The Cheeky Girls. https://en.wikipedia.org/wiki/The_Cheeky_Girls Proto Angus Deayton zmiňuje tu 50% úspěšnost u holek.

130