Mnemotechnická pomůcka Richarda OsmanaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:129
Počet zobrazení:7 843

Komik Richard Osman bude vyprávět o své mnemotechnické pomůcce. Zároveň se jedná o jedinou epizodu, kde nevystupoval Lee Mack, protože byl na pohřbu svého bratra. Zastoupil ho Greg Davies.

Přepis titulků

Vždy když zamykám přední dveře, zakrákám jako papoušek. Když si... Když si pak nejsem jistý, jestli jsem zamkl, vzpomenu si na krákání a vím, že jsem zamknul. Davidův tým. Podle mě to dává smysl. Jsem jedním z těch, co při zamykání trpí OCD. Potřebuješ si pamatovat ten moment, kdy jsi zamknul. A zakrákání je naprosto dostačující.

Předveď nám ho. Jo. Úplně vidím ty dveře. Mohla bych si myslet, že jsem zakrákala, ale nezamkla. Ne, protože zakrákáš až po tom, co zamkneš. Zamknutí, zakrákání. Když to děláš, mohou tě v tvém vchodě, který neznám, vidět sousedi? Viděli tě přitom někdy? Mohu být spatřen sluchem z pravé stany.

Spatřen sluchem? Jestli pro to existuje slovo... Doslech. Richarde, vcházíš do domu, saháš do kapsy, abys vytáhl klíče, a zbytek nám předveď. Mám dělat dveře? Tohle bude nejhorší napodobení v dějinách televize. Tohle je můj klíč. Zasuneš ho do Garetha?

Jestli chcete, klidně můžu. Nechceme. Tak teď už mu nevěřím. To zakrákání bylo moc nonšalantní. Pro OCD se musíš soustředit. Zakrákání je ten moment, který si pamatuješ. Zakrákal jsi způsobem, jako by ses s těma dveřma loučil. Bylo to celkem povrchní, přiznávám.

Je to možný, protože to říká on a on je celkem podivín. - Cože? - Cože? Proč si to myslíš? Je tak vysoký. Víš, že odtud to můžu jen spatřit sluchem? Možná předvádí jinýho ptáka, a to se teď stane nám. Řekne: "Já nedělám papouška, ale tohle..." Co to bylo za ptáka?

Nevím, ale je ve všech filmech s Tarzanem. Díky, žes mi připomněl, že jsem před odchodem vypnul plyn. Tak, Davide... Co myslíš? Je to pravda? Nemůžu uvěřit, že děláš tolik věcí, než vyjdeš z domu. Nevěřil jsem tomu nonšalantnímu zakrákání, nemyslím si, že by to Richard dělal. Dobře. Richarde, říkal jsi pravdu, nebo lež? Je to...

lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten Colin Farrell teda pěkně ztloustnul...

12

Odpovědět

To uz bolo jasne pri citani toho zadania

42

Odpovědět

Ale kdyby se spletli, tak by byl za boha.

Ehm :) Mrkev v krabici

81

Odpovědět

A ja mu to sezral. :D

P.S. Nechcete tady vzdy nechat anketu, kdo co tipoval? Nerikejte ze nehadate. :D

261

Odpovědět

to ako nikdo nevie predem? si delas p***l

05

Odpovědět

Zajímavý nápad, já bych to bral!

90

Odpovědět

dobry napad, uprimne to pokazdy uhadnu spravne. a to jsem videla vsechny videa..

02