Nabídka práce pro Hugha DenniseWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:7 374

Herec a komik Hugh Dennis tu už jednou byl se svou pověrčivostí. V dnešní scénce, která je z druhé série, bude hovořit o jedné zajímavé pracovní nabídce.

Přepis titulků

Kellogg's mi nabídl práci v jeho vývojovém oddělení poté, co jsem jim poslal seznam s nápady na nové cereálie. Dobře. Dobře, co... Pověz nám pár nápadů pro cereálie, které jsi jim poslal. Poslal jsem jim několik nápadů pro Sugar Puffs. Problémem Sugar Puffs je, že plavou. Nemůžeš naplnit misku Sugar Puffs.

Protože vyplují... Přesně. V podstatě máš misku s mlékem a Sugar Puffs vyplují nahoru. Tvrdíš, že když naplníš misku Sugar Puffs a potom tam naliješ mlíko, tak vztlak spodních Sugar Puffs vystřelí ty vrchní z misky? Nevystřelí je z misky... Plavou... Plavou. Nemůžeš tam nalít tolik mléka, kolik bys chtěl. Když ho dáš moc, tak vyplavou.

Takže jednou z novinek byly těžší Sugar Puffs. Jo... A jak jsi to chtěl udělat? Dát do nich rozinku. Jak bys dostal rozinku dovnitř? Vždyť je skoro stejně velká jako Sugar Puff. Jak bys ji dostal dovnitř? Sugar Puffs jsou jen nafouklá zrníčka pšenice, ne? Takže vezmeš zrno pšenice, foukneš do něj vzduch a je to.

To ti není nijak užitečný. Takže v momentě, kdy se nafoukává, do něj vrazíš rozinku. Nečekaný, že jo? A nabídli ti práci? Nabídli mi práci, kde bych vymýšlel, jak vyřešit jisté problémy s cereáliemi. Které problémy? Například, že cornflaky se rychle rozmočí.

Co bylo tvé řešení? Laminace? Chce to zjistit způsob, jak je udělat podobnější Frosty flakům, aniž by se musely obalit v cukru, protože cornflaky mají být zdravější Když začali vyrábět Cocoa Puffs, myslel jsem si, že do nich nalili mlíko a řekli se: "Ne, barva se rozmočila." A někdo odpověděl: "Ne, uděláme z toho naší přednost."

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Stejne nechapu jak nekdo muze verit ze firma nabidne praci nekomu kdo prijde s tak stupidne neekonomickym navrhem.
Tou rozinkou to prozradil...

11

Odpovědět

Mám problém s webem Videacesky. Ve Firefoxu se načte, po několika vteřinách se obrazovka změní v prázdnou plochu. Když dám refresh nastane to samé. AdBlock mám vypnutý. Nějaký nápad? Například Edge to nedělá.

22

Odpovědět

Mi pomohlo zapnout adblock :D

200

Odpovědět

+randomname0027Je to téměř neuvěřitelné a zároveň absurdní, ale máš pravdu. Když zapnu AdBlock tak to jede.

60

Odpovědět

Mám stejný problém. Takže stáhnout adblock a používat ho jen na tomhle webu, říkáte? No dobrá, ale moc se mi nechce, abych byl upřímný.

01

Odpovědět

Mám Firefox a Adblock mám na VČ vypnutý a žádný problém nemám.

01

Odpovědět

Firefox přešel na upgrade :D a odstranil podporu starých pluginů haha zkuste Vivaldi ;)

01

Odpovědět

Toho mléka tam můžete nalít pořád stejné množství, ne? Tím, že nebudou cereálie plavat nezvětšíte objem misky... jen mléko bude mezi cereáliemi, ne pod nimi. Ale pořád stejné množství... Opravte mě někdo, pokud se mýlím.

12

Odpovědět

Myslím, že k pochopení pomůže trochu krajní příklad:
Miska je plná cereálií. Pokud chci nalít do misky např. 1 dcl mléka tak mi nastávají dvě možné situace závislé na hustotě cereálií:
1) cereálie jsou hustší než mléko, tedy neplavou ale klesají ke dnu - v tomto případě se do misky může vejít, řekněme, 1 dcl mléka úplně bez problému tak, aby vyplnilo prostor mezi cereáliemi a hladina cereálií se tedy nezvedne, jen vzduch mezi nimi bude vytlačen mlékem.
2) cereálie mají menší hustotu než mléko, tedy prvních pár se pod tlakem hmotnosti ostatních potopí, ale zanedlouho je vztlaková síla začne nadnášet, tedy budou plavat - v tomto případě již po nalití daleko menšího množství mléka začnou všechny cereálie v misce stoupat a budu-li trvat na nalití 1 dcl mléka do misky, je pravděpodobné, že u dna vznikne několikacentimetrová vrstva mléka, nad ní bude několikacentimetrová vrstva mléka s cereáliemi a nad ní bude vrstva suchých cereálií, které, pokud byla miska na začátku plná po okraj, možná i budou přepadat přes okraje misky.

To je tak, když by člověk měl pracovat a místo toho čte diskuse na internetu :-/ :-D
Přeji pěkný den. :)
Katka

210