Obouvá si Jon Richardson papuče naopak?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:77
Počet zobrazení:5 500
Obouvá si Jon Richardson papuče naopak, aby si zapamatoval, co má udělat? Jon a Michaela Strachan jsou u Leeho, Davidovi s hádáním pomáhají Olivia Colman a Aston Merrygold.

Přepis titulků

Když si doma potřebuju něco zapamatovat, obuju si papuče naopak a nenapravím to, dokud tu věc neudělám. - Davidův tým. - Podle mě pravda. Asi můžeme rovnou odpovědět. Jone, byla to pravda? Tak počkat. Takže si papuče obuješ naopak, aby sis zapamatoval, že máš něco udělat? - Ano.

- Jako se dělá uzel na kapesníku. Ano. Kapesníky jsem doma přestal nosit někdy v polovině 19. století. Já kapesník pořád nosím. Nebudu ho vytahovat, protože je celý od soplů. Čau, holky! - Proč si neuděláš upomínku na mobilu? - Hned je vidět mezigenerační propast. Já si často dělám upomínky na mobilu! Zrovna tam mám upomínku, abych večer vynesl odpadky. Jo, ale Aston dělá něco jiného.

Ty už se připravuješ na nástup Alzheimera, ne? Líbí se mi, jak ses radostně naklonil. „Já si dělám upomínky!“ Pojďme zpátky k panu Úžasňákovi se špatně obutými botami. Jaké věci si takhle připomínáš? Nedávno jsme se přestěhovali, takže… Takže připomínka, abys nechodil do starého domu? Třeba něco vybaluju a chci pověsit obraz na stěnu.

Tak si zajdu pro kladivo do… kladivárny. Na cestě zpátky si všimnu něčeho dalšího, třeba že je potřeba uklidit prádlo. A než ho uklidím, zapomenu na ten obraz. Zkus našim divákům přiblížit, jaké papuče vlastně nosíš. Jsou takové modré. Manšestrové. Davidovi by se určitě líbily. A obě vypadají skoro stejně, takže někdy si je obuju naopak omylem a pak přemýšlím, co jsem měl udělat, ale pak mi to dojde.

Davidův tým, co myslíte? - Co myslíš? - Podle mě pravda. - Je to dobrý systém. Začnu to používat. - Je to uvěřitelné. Možná si rovnou prohodím boty, abych večer nezapomněl na ty odpadky. Takže, Jone, pravda, nebo lež? Je to lež.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čím uvěřitelnější, tím větší šance na lež? :)

10

Odpovědět

V případě Boba.... URČITĚ!!

40