Pomohl Anton du Beke pověsit obraz v koupelně?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:4 152

Z druhé série, kdy je v hlavním křesle Angus Deayton. Anton du Beke je v týmu Davida s Danny Bakerem. U Leeho je Michael Buerk a Russell Howard.

Poznámka: Strictly Come Dancing je obdoba českého Stardance. Angusovo zakončení s obrazem zase odkazuje na Obraz Doriana Graye.

Přepis titulků

Nedávno jsem pomohl Bruci Forsythovi pověsit obraz v jeho koupelně. Co to bylo za obraz? Byl to obraz všech z této série Strictly Come Dancing. Byli tam profesionálové i celebrit, porota a Bruce a Tess. Takže jsi to věšel a on je stál za tebou a říkal: „Výš, níž?“ Dali mi to producenti toho pořadu a poprosili mě, abych mu to donesl. Tak jsem to vzal, pověsil mu to v koupelně a šli jsme na golf. Jak jeho koupelna vůbec vypadá?

Je celkem velká. Podobná tomuhle studiu. Angus Deaton tam sedí na záchodě? Všechny koupelny, alespoň ty, ve kterých jsem byl, nemají prostor pro obraz. Mají tam spoustu zrcadel a skříněk. Představuji si, že Bruce má plno skříněk plných krémů. Na pleť. Nebo tam má glazuru. Tohle nebudu dál poslouchat.

Mluvíte tu o Bruci Forsythovi. Kde má dům? Zhruba, nemusíš nám říkat název ulice. U Wentworthu. - U Wentworthu? - U golfového klubu. Má to tam hezké? Krásný. Zní mi to spíš levně z toho, co jsi mi popsal. Má obraz sebe v koupelně, kde se tváří takhle. Tým Leeho.

Co tipuješ, Michaeli? Zabij ho. Zabij ho. Co tipuješ, Russelle? Tipuji lež. Já tipuju lež. - Tipneme lež? - Ano. Všichni tipují lež.

Antone, prozraď nám to. Tak tedy… je to lež. Je to lež. - Dobrá práce. - Jde nám to. Ano, je to lež, Anton nepomohl Bruci Forsythovi pověsit obraz v jeho koupelně. Bruce má doma jen jeden obraz, na kterém je stále mladý, zatímco ve skutečnosti stárne.
 

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

prvé video ktoré ma z tejto kategórie nerozosmialo

60

Odpovědět

To samý ;) Na WILTY slabota, za mě asi nejnudnější scénka, co jsem viděl :) Ne každý den je holt posvícení, no :)

10