Proč přestal Anton du Beke s boxem?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:77
Počet zobrazení:4 908

Lee má v týmu Michaela Buerka a Russella Howarda. U Davida je Danny Baker a Anton du Beke.

 

Poznámky:
Wayne Sleep a Rudolf Nurejev byli tanečníci.
Klinč je označení pro držení v boxu, které připomíná objetí. Dochází při něm k sevření či zaklesnutí jedné nebo obou paží boxerů.

 

Přepis titulků

V mládí jsem boxoval, ale přestal jsem, protože jsem měl vředy v ústech. Kde jsi boxoval? V Sevenoaks, kde jsem žil. - Ve škole? - Ne, v boxerském klubu. - Jak se jmenoval? - Sevenoaks Boxing Club. To se hodí. Takže jsi fanouškem boxu? - Jsem.

- Stále? - Ano. - Tak mi řekni názvy nějakých úderů. Tak třeba… Úder. Úder pravačkou. Úder pravačkou. Nějaké další? - A jeden šikovný je úder levačkou. - Levačkou? No samozřejmě. - Jaká byla tvá přezdívka? - Byl jsem… Anton zabiják du Beke.

Tou dobou už tě zajímal společenský tanec? Zhruba ve stejné době jsem s ním začal. - Ve stejné době? - Boxoval jsem v úterý a tančil ve středu. Boxeři se museli třást strachy. Ne, tanečník. Bylo by skvělé, kdyby ho nemohli trefit, protože v ringu rozjel tango. Chytil je v klinči a říkal: „Já vedu, já vedu.“ Kdo jsou tví oblíbení boxeři?

Mí oblíbení boxeři? Wayne Sleep, Rudolf Nurejev. Od všeho trochu, koukám. Chodil jsi i na fotbal, že? Byl jsem v něm dobrý. Hrál jsem za město. A proč jsi přestal? Měl jsi bradavice? Představuji si, jak takhle tančíš s celebritou a říkáš: „Mám hodně vředů v ústech.“ Byl jsem mladý, už jsem z toho vyrostl.

Dámy. Věříš Antonovi, Lee? - Tipuji pravdu. - Tipuji pravdu. Tipneme pravdu. Dobře, tipují pravdu. Antone, pravda, nebo lež? Anton zabiják je pravdivý.

Je to z nějakého důvodu pravda. Překlad Markst www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moje první reakce: Ježíšmarjá, vředy? A chudák...!
Moje druhá reakce: Aha, on asi myslel afty... :)

Ale uznávám, že takový aft, přísně vzato, vředem je...

30

Odpovědět

Tak to sem byl uplne mimo.. :D

Ta ochcavka s nazvama uderu.. brilantni

100