Testuje Gareth Malone zpěváky vystrašeným zpěvem?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:106
Počet zobrazení:4 747

Gareth Malone zkouší, zda mají zpěváci potenciál tím, že je nutí zpívat vystrašeně píseň „Baa Baa Black Sheep“. Greg Davies je v této epizodě kapitánem, protože Lee musel být bohužel na pohřbu svého bratra. David má u sebe Amandu Abbington a Philla Jupituse. Greg má Garetha Malonea a Richarda Osmana.

Poznámky:
Barry, Robin a Maurice jsou tři bratři z tria Bee Gees. Jejich píseň „Odessa“ je inspirovaná právě písní „Baa Baa Black Sheep“.

Přepis titulků

Rychlá technika, kterou používám, abych zjistil, jestli někdo má potenciál pro zpěv, je, že je nechám zazpívat píseň „Baa Baa Black Sheep“, jak kdyby byli vystrašení. Davide. - Jak kdyby byli vystrašeni? - Ano. A co z toho pak poznáš? Poznám, jestli umí přednes. Nejenom zpěv, ale jestli to umí dotáhnout i dál.

Vypadat vystrašeně, když zpíváš, je totiž pro pěvecký sbor nutnost. Ne, je to víc o tom, že jim chci dostat pod kůži hudbu, kterou budu hrát později. Tak chci vidět, jestli emocionálně zvládnou spojit se s písní, i když to je „Baa Baa Black Sheep“. Je „Baa Baa Black Sheep“ tvá oblíbená? Má to dobrou melodii.

Hele, slova nestačí. Ukažme, a neberu tato slova na lehkou váhu, kouzlo Maloneho v akci. Gregu, mohl bys zazpívat „Baa Baa Black Sheep“, jako když jsi vystrašený, prosím? Dobře. Jsem všestranný herec. Pojďme na to. - Vystrašený? - Vystrašený. Dobře.

Bé, bé, černá ovečko, máš nějakou vlnu? Ano, pane. Ano, pane. Tři plné brašny. Mohu se zeptat, jsi Barry, Robin, nebo Maurice? Nejsem si jistý. Myslím, že jsme dokázali, že má potenciál. A je důležité… Vyber jinou emoci, Garethe.

- Ne, to… - Vím, ale řekni další. Dobře, sexuální potěšení. Vydrž. Bé, bé, černá ovečko, máš nějakou vlnu? Mohu zkusit tu vystrašenou? Chceš? Většinou se lidem takhle nekoukám do očí.

Víte, co bych rád viděl? Jestli je tu někdo, kdo nerad zpívá, kdo by mohl sedět uprostřed? Mohl by sedět mezi kolegy a říkat si: „Doufám, že nevyberou mě.“ Je tu někdo takový? - Proč se nezeptáme Davida, jestli… - Dobře. Jestli nezazpívá „Baa Baa Black Sheep“.

„Baa Baa Black Sheep“, jak kdybych byl vystrašený? Dobře. Bé, bé, černá ovečko, máš nějakou vlnu? Ano, pane. Ano, pane. Tři plné brašny. Pochopil jsi, že Gareth nechtěl, abys zpíval „Baa Baa Black Sheep“, jak kdybys byl skutečná ovce, že? Co jsi zjistil na základě toho, co předvedl?

Dokáže zpívat… v nejširším slova smyslu. A uklidnit lidi. Nezačínejme s Mozartovým Requiem. Začněme s „Baa Baa Black Sheep“, jak kdybys byl vystrašený. Co si myslíte o tomhle tvrzení Garetha? Myslím, že to je pravda. Taky potřebuješ něco, když zkoušíš hodně lidí, nemůžeš si na každého něco vymýšlet.

Potřebuješ něco, na co se každého zeptáš. Tipujeme pravdu. Tipujete pravdu? Dobře. Garethe Malone, pravda, nebo lež? Je to… lež. Fakt jsem si myslel, že to je pravda. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Grega bych chtěl mít doma jako jukebox. :D
Proč už tam není Lee? To skončil?

10

Odpovědět

Byl na pohřbu bratra, viz popisek.

61