Trisha Goddard a online scrabble s konkurenčním moderátoremWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:4 463

Trisha Goddard je moderátorka pořadu, ve kterém hosti podstupují test na detektoru lži. Později se přesunula na jinou stanici a její místo zastoupil Jeremy Kyle, ale princip pořadu zůstal stejný. Většinou šlo o to, že jeden z páru podezříval druhého z podvádění a výsledek z detektoru lži byl pak vyřčen přímo ve vysílání.

Přepis titulků

Vedu 5:3 nad Jeremy Kylem v online verzi hry Scrabble. Dobře, Lee, máš otázky? Jak to začalo? Na internetu. Jak jsi poznala Jeremy Kyla? Nezáměrně. Poznala jsi ho, když jste si oba sháněli hosty do vašich pořadů?

Když jsi vystřelila uspávací šipku v obchoďáku? Odmítal se zúčastnit pořadu s detektorem lži. Věděl někdo z vašich diváků, co je detektor lži? Určitě jste jen strkali spratkům ruku do toustovače. Řekni nám, co si skutečně myslíš, Frankie? Ve skutečnosti máme spoustu skotských hostů, Frankie. Všiml jsem si. Počítám s tím, že se brzo ukážeš.

Až začnu prcat svoji sestru, tak přijdu. Jak k tomu teda došlo? Je možný, že to na mě celý narafičili. Takže si tě na to tajně připravil? Máme stejný, tedy dříve Jeremy Kyle ve svým pořadu měl mé bývalé kolegy. Takže oni to narafičili? Myslím, že to byl jejich vtip, který jim přišel vtipný. Myslíš, že existuje někdo, kdo by hrál online Scrabble?

Možná je to někdo, kdo viděl všechno porno na světě. Proč bys to jinak dělal? Myslím, že neříká pravdu. Co myslíš, Bene? Myslím, že je to lež. Přijde mi to jako nejblbější zápletka romantickýho filmu. Tom Hanks a Meg Ryan jako dva konkurenční televizní moderátoři. Přesně.

Bože.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na mě to bylo i nějaké příliš ofenzivní a vtipy toho chlápka v Leeově týmu mi přišli až ubohé. To, že to bylo krátké, byla výhoda tohoto dílu.

24

Odpovědět

Tohle je myslím z první řady, kde ještě není Rob Brydon jako moderátor a mě osobně tam velice schází.

140

Odpovědět

I mně.

60

Odpovědět

Jo, je. Moderátor je Angus Deayton a po druhé řadě „byl odejit“ po menší aférce s prostitutkou a kokainem.
Během těch dvou řad si BBC všimla schopností Roba Brydona a usoudila, že by asi nebylo na škodu mít ho natrvalo:
How Rob Brydon went on to host Would I Lie to You?

61

Odpovědět

+ThooTo si myslím pleteš s Have I Got News for You, kde ho kvůli tomu vyhodili v roce 2002. Would I Lie to You? se začalo vysílat až v roce 2007.

10

Odpovědět

+tatokJo, tak to jsem četl někde v komentářích na YouTube a už jsem si to neověřoval.
V tom případě (podle Wikipedie) mohl odejít po nějakém vtipu o Jimmym Savile, který byl tak přes čáru, že ho BBC musela vystřihnout, a moc oblíbený asi nebyl ani potom, protože z další práce v nějaké kuchařské soutěži ho vyhodili, když se nesnesl s kuchařem.

10

Odpovědět

+ThooOčividně je to dost kontroverzní moderátor :-) Díky bohu za Roba, už jen kvůli té chemii mezi ním a kapitány - narážky, špičkování, jde vidět že se dobře znají.

10