Vyhrál Danny Baker jukebox v pokeru?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:5 910

Lee má v týmu Michaela Buerka a Russella Howarda. U Davida je Danny Baker a Anton du Beke.

Poznámky:
Vinnie Jones je herec, který proslul především rolemi záporáků, a bývalý profesionální fotbalista.
Paul Gascoigne je bývalý profesionální fotbalista.
V některých anglických městech bývají klenby pod železničními viadukty upraveny tak, aby v nich mohly sídlit menší obchůdky či podniky.

Přepis titulků

Vyhrál jsem v pokeru jukebox od Vinnieho Jonese. Kde k tomu došlo? Bylo to v BBC, kde byl fotbalový pořad 606. Pak se ukázal Vinnie Jones, pokud ho znáte, tak víte, že buď budete střílet hliněné holuby, nebo s ním budete hrát karty. Tak jsme hráli, vůbec mi nejdou, ale nandal jsem mu to. Nic o pokeru nevím. To se ti před našimi otázkami hodí, že?

Nebylo to rychlé? - Ne, říkali jsme 21. - Pamatuješ si na tvé vítězné karty? Pamatuji, měl jsem dvě královny. Co měl on? Nepamatuji si, rád bych si to pamatoval. Řekl: „Víš, co vsadím? Máš rád hudbu, že? Někdo mi dal jukebox, nechci ho.“ A pak si z toho v pořadu dělali srandu, jestli si pamatujete? Poslouchám ho často a ten vtip si nepamatuji.

Furt ho máš? Nemám. Švagr ho dal do klenby nad čtvrtí Nunhead. Jaké klenby? Na pracovišti v londýnském železničním oblouku. Dost lidí tam pracuje. Takže je v železnici nad klenbou? Ne, v klenbě. To je poprvé, co jsem slyšel, že je něco v klenbě.

Lee, výhodou jazyka je, že nemusíš onu frázi nedávno slyšet, abys ji pochopil. Jaký je to typ? Není to World ani Rock Ola. Není to AMI 1959 selekce J200? Ten mám já. - Vážně? - Dobrý kus. Vyhrál jsem ho nad Paulem Gascoignem ve znalostní soutěži.

Věříš tomu, Lee? Tipuji pravdu. Danny mi přijde okouzlující. Jsou tam nepodstatné detaily, všiml sis? Kdyby to byl kdokoliv jiný, tipl bych lež. Ale protože to je Danny Baker, tak tomu věřím. Michael tipuje lež, ty pravdu, dám přednost věku a tipnu lež. Tipují lež. Danny, jak to bylo? Kdybychom mohli objednat taxi a zajet do Nunhead, tak bych vám to nemohl ukázat, protože to je lež.

Dobrá práce. Je to lež, Danny nevyhrál jukebox nad Vinniem Jonesem v pokeru. Musí být dobrý v pokeru, protože jak ukázal ve všech svých filmech, tak nemá žádné emoce.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Možná byste do popisku ještě mohli dát, že Vinnie Jones byl také fotbalista.

30

Odpovědět

Doplněno :-)

10