Vyzvracela se Rebecca Front do živého plotu sira Cliffa Richarda?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:2 496
Poblila Rebecca Front živý plot slavné britské rockové hvězdy? S Davidem je v týmu kromě Rebeccy ještě Jack Whitehall. V Leeho týmu jsou Nick Hewer a Miranda Hart.

Přepis titulků

Vyblila jsem se do živého plotu Cliffa Richarda. Chci si to ujasnit. Nevím jak vám, ale mně eufemismy nejdou. - Byl to přední, nebo zadní živý plot? - Lee, prosím tě! Byl to živý plot přilehlý k chodníku. - Přední. - Kde ten dům byl? Myslím, že v Surrey. Myslíš?

Jak opilá jsi byla? Byla jsem tehdy hrozně malá. To vysvětluje to blití. - Kolik ti bylo? - Myslím, že pět nebo šest. Jak jsi věděla, že to je jeho dům? - Protože… - Přišel ti pogratulovat? Vzali mě tam právě proto, že to byl dům Cliffa Richarda. - Na exkurzi? - Ano, byla jsem jeho fanynka. Tehdy! Něco tě zhnusilo, nebo ti něco nesedlo? Udělalo se mi zle v autě.

Co jste měli původně v plánu? Projet kolem… Projet a poblít. Přesně. V tom živém plotě bylo určitě spousta zvratků. Byl zalitý zvratky fanoušků. - Asi jo. - Byl Cliff doma a dělal… Co…

Teď dělám Cliffa Richarda. Nikdy neříkej: „Dělám Cliffa Richarda.“ Nikdy! Zvlášť když děláš rukama tohle. - Tak co myslíte, Lee? - Pravda, Nicku? Podle mě ano. Chmurná historka. Víš ty co? Měl bys mít vlastní diskuzní pořad. Lee, říkáte pravda? - Pravda.

- Rebecco Front, je to pravda, nebo lež? Je to pravda! Dobrá práce. Ano, Rebecca se opravdu vyblila do živého plotu Cliffa Richarda. Cliffovi samotnému se ovšem nikdy z ničeho zarostlého nezvedl žaludek.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jake je to slovicko v 1:39 prelozeno jako "chmurna" historka? nikdy jsem to neslysel a rad bych se neco priucil.. dik

20

Odpovědět

Nick říká: „It's a dismal little story.“

20