Zvláštní žádost pro Christinu BleakleyovouWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:189
Počet zobrazení:10 937

Ke Christine Bleakleyové se dostala zvláštní žádost. Natolik zvláštní, že ji videu probírají i potom, co Christina prozradila zda to byla pravda, nebo ne.

Přepis titulků

Hvězda seriálu Coronation Street mě donutila, abych kvůli ní vyndala z misky všechny červené M&M'S. Která hvězda z Coronation Street? Moje máme to sleduje, takže je znám. - Adam Rickitt. - Adam Rickitt. Jen podotknu, že Adam Rickitt hrál syna Gaila Tilsleyna. Dobře, teď je mi to jasný. Jel do Kanady? Někam se stěhoval, že ano? Zlato, já to nesleduju.

Jen mi to řekli. - Nikdy jsem nepracoval s takovými snoby. - Přesně. Jak ses s ním seznámila? Potkala jsem ho, když byl hostem v jednom pořadu severoirské BBC. A co jsi tam dělala ty? Pracovala jsem v zákulisí, což jsem dělávala dříve. - Co přesně? - Správce oddělení. Ale postoupila jsi z pozice správce před obrazovku, je to tak? Ano.

Ale ne že by tam jenom postoupila. To by bylo pitomý, že jo? Byla by v záběru: "Christino, zlato, můžeš prosím odejít?" Co myslíš? - Lež. - A ty? - Co ty myslíš? - Myslím, že je to lež. Takže na mým názoru nezáleží, co? - Ale... - To nic. Říkáte lež, dobře.

Christino, byla to pravda, nebo lež? Ve skutečnosti je to... pravda. Jak se k tobě tahle žádost dostala? Co říkal? Dostali jsme seznam věcí, které chtějí důležití hosté. Co je na tvém seznamu? Když jsem na turné, tak lívance, maliny, dietní cola, dvě minerálky, hrozny a borůvky. Ty jedeš, Robe, ty jedeš.

Takhle nemůžeš vypadat bez špetky úsilí. To je seznam s velmi specifickými věcmi. Proto je to seznam, Frankie. Co je na tvým? Šest plechovek hořkého piva a nůž. Šest hořkých plechovek pro naprostého alkoholika. Jedině Frankie Boyle si může stěžovat, že jsem řekl hořký a neřešit nůž. "Nůž si vezmu, ale neobviňuj mě z alkoholismu." Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Podle mě tohle vydali akorát pro ty trouby co furt píšou, aby se přeložilo něco co neuhodnou... Žádný obsah, ale hlavně že se to neuhodlo... Mě osobně je jedno zda to uhodnou, bo ne... Ale mohlo by to video být o něčem :-P

01

Odpovědět

Děkuji za video!
2 chybky v popisku.

03

Odpovědět

HURAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! konecne nemusim dokola pokladat otazku, proc neprekladate videa ve kterym se netrefi!!! A vite co? Je to 100x lepsi nez kdyz se trefi!

216

Odpovědět

Subjektivní

20

Odpovědět

Voni to neuhádli ? To je snad poprvý !

310

Odpovědět

Zjistils, že když píšeš cizinštinou, tak na tebe nikdo nereaguje a začlo ti to bejt líto? :(

242

Odpovědět

+šlomoLos tengo HAHAHHAHHA !

29

Odpovědět

Není to poprvé viz:
Krmili malého Jimmy Carra kávou?

10

Odpovědět

Nerozumím řeči tvého kmene!

00

Odpovědět

Můj oblíbený, doporučuji přeložit :)
https://www.youtube.com/watch?v=YRTGg6arjVo

160

Odpovědět

Doporučuji přeložit taky můj oblíbený.
https://www.youtube.com/watch?v=qkpyd2lr4dI

120

Odpovědět

"Delicious mean, very tasty" :D :D skvelej dil

20

Odpovědět

Ani jedno z těch videí se nepřeloží, protože nejsou z oficiálního BBC kanálu. Ano Kevin Bridges a jeho kůň je asi nejlepší video vůbec ale prostě na BBC to není tak to nebude ani tady.

41

Odpovědět

Žádné dusení? Nic? Všetečné otázky? Prostě po třech takřka nesouvisejících otázkách tipnem? Naah :D

343

Odpovědět

jj, taky bych jí "podusil" :-)

250

Odpovědět

+AmitrixHádám, že už se nebavíme o otázkách, ale taky bych ji přidusil ;-)

00

Odpovědět

Očividně byly ostatní otázky vystřiženy, což je teda podle mě opravdu škoda :/

170