Zajímavé knižní tipy s vánoční tématikou

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:609
Počet zobrazení:7 582

Vánoce jsou sice už nějaký ten pátek za námi, ale i tak vás jistě zaujmou a pobaví tipy na vánoční knížky od Grahama Nortona. Ti z vás, co už tohoto modorátora znají, určitě tuší, že se nebude jednat o nic normálního. Na pohovce u něj zrovna sedí komik Jack Dee a moderátorka Davina McCall.

Přepis titulků

Knihy, knihy, knihy... Protože v období Vánoc nám posílají lidi hodně vánočních knih. A máme tu pár vybraných. Tahle se asi bude líbit Jackovi. Celá kniha je o dětech vyfocených se Santou. A jmenuje se Vystrašen Santou. A o tom celá kniha je... Podívejte, jak je tlustá.

A jsou v ní jen fotky... V podstatě jsou to variace na toto téma. Tahle se mi líbí. Tahle holka se tváří, jako by zrovna dala svého otravného brášku Santovi. Hele, jak se tváří. "A teď si ho odnese." "A zase budu máminým miláčkem." - Vem si ji. - Díky moc. - A co já?

- Taky dostaneš. - Já chci tuhle. Dostaneš strašidelnýho klauna. Tohle je podle mě hezké. Jde o příběh Vánoc, ten z Bible, převyprávěný pomocí... Lega. Všechny klíčové události. Tady je, když andělé sestoupili k panně Marii, ta je tady. To není hezké. Znehodnocuje to Vánoce.

"Bobe, na str. 18 potřebuju Ducha Svatého." A Bob asi dobře neposlouchal, když sehnal tuhle figurku. Vypadá to jako ten roztavený vojáček ze Star Wars. "Ukázalo se, že je Marie těhotná z Ducha Svatého." Pokud jste někdy přemýšleli, jak vypadá těhotná žena z Lega, tak takhle. Uvnitř je Lego-miminko. Ten porod musí bolet.

A potom, na straně... Teď jsem si všim: Kdo by byl řek, že jsou v Bibli Take That? Co říkáš na to, že se k Take That vrací Robbie? Podle mě si to nezaslouží. Líbila se mi Robbieho sólovka. Ale odešel a ve čtyřech byli fajn. Tvůj názor, Jacku? Nevím, tohle zní jako zdvořilostní rozhovor.

Určitě na to máš názor. Myslím, že si to nezaslouží. "Vykašlal ses na nás, tak se drž dál." - A měli o tom napsat song. - "Drž se dál, šmejde." - Zapadl jsem? - Jo. Výborně. Jo, tohle není hezký. Na straně 60: "Po osmi dnech od narození přišel čas na obřízku." Ne!

Ne! - Chcete to vidět? - Ano! Ne! Ježiši! A tohle se dá koupit v obchodech. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ne, ne, ne!
Chceš to vidět?
Ano!

400

Odpovědět

Ono vidno, že Graham nepotrebuje oslnivých hostí, aby z každej svojej show spravil legendárne číslo. Pre mňa skvelé ako vždy. btw - neviem čím to je, ale tá posledná veta od Grahama znie neskutočne sexi!!! =D ...aaa, chceme viac Grahama. Prosím prosím, prstíčkem hrabu...=(

253

Odpovědět

Pokusím se ho teď překládat častěji :)

221

Odpovědět

Netušil jsem, že Graham měl kdysi vlasy. :o

1913

Odpovědět

Odpovědět

A koukám, že bez obřízky by to prostě nefungovalo:
http://www.forevergeek.com/2011/11/the-lego-bible/brickbible3/

220

Odpovědět

Nejslabší Graham na VČ :(

1968

Odpovědět

Taky si myslím... z desítek videí co má, né moc šťastný výběr... žádné známé osobnosti a téma taky nic moc... Myslím si, že má mnohem lepší... Jinak, překlad skvělý, budu se těšit na příště

1815

Odpovědět

Duch Svatý prostě nemá chybu... Tu figurku chci... :-D

242

Odpovědět

vypadá jak týpek z kkklanu :D

240

Odpovědět

Nevim presne proc, ale ta zenska je mi prijde strasne otravna... mozna je to tim afektovaný oooo..., aaaaa..., kterym reaguje na vsechno...

2022

Odpovědět

Ach, Lego a tie ich obřízky. xD

214

Odpovědět

a kubistické těhotenství :)

262