Zbraně v kavárněJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:470
Počet zobrazení:6 576

Jimmy Kimmel komentuje aktuální situaci kolem řetězce kaváren Starbucks a jejich pravidel ohledně vnášení zbraní do jejich poboček. Nebyl by to Jimmy, kdyby této příležitosti nevyužil k natočení vtipné scénky o možných dopadech, které zbraně v kavárně mohou mít.

Přepis titulků

Tohle je zajímavé.Probíhá soudní spor v kavárenské branži. Řetězec Starbucks odmítá zakázat zbraněve svých pobočkách. V mnoha státech mají majitelé obchodůprávo zakázat vnášení zbraní. Starbucks preferuje řídit semístní legislativou. Takže pokud máte povolení nosit zbraň,můžete ji vzít i do Starbucks. Což je přece lepší,než ji muset nechat před obchodem. Zastánci kontroly zbraní z toho zuří.

Podle mě je to dobré pravidlo.Zákon je zákon. Majitelé obchodů by tohlevůbec neměli řešit. Navíc, já do Starbucks zbraň berua nikdy jsem neměl problém. Jak se vede? Dobře. Co si dáte? Dal bych si... Odstředěné karamelové latté. Odstředěné karamelové latté!

Jak se jmenuje? Potřebuju jméno. Jimmy. - Jimmy.- Jimmy! A buchtu. Brusinkovou buchtu. - Brusinkovou buchtu!- Brusinkovou už nemáme! Omlouvám se, už došly.

Tak mi dejte muffin. - Muffin?- Jo. $6.44 - Vytahuju z kapsy peníze.- Pomalu. Přepočítej to! - Je to přesně.- Přesně! - Odstředěné karamelové latté pro Jimmyho?- To jsem já. - Tak to je vaše.- Díky.

Je dobrý. Díky. Kde máte nádobu na dýško? Děkujeme. Zrovna jsem ve Starbucks,chceš něco? Tak zas zítra. Přejeme hezký den. Překlad: scr00chywww.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak se nehádejte :D
____________________

scénka parádní :D :D

180

Odpovědět

A opět funkční :)

180

Odpovědět

A ted je opět nefunkční.

180

Odpovědět

Video opět funkční.

183

Odpovědět

:D:D najlepsi zabavac :D:D btw: nechceli by ste prelozit toto http://www.youtube.com/watch?v=SWIPE9fSWzw ?...parodia od Jimmyho na Twilight a The Jersey shore

180

Odpovědět

goooodddd

180

Odpovědět

To neznáte Craiga Fergusona ;)

Jinak video fajné :)

180

Odpovědět

Jarda: To mi povídej. Je fakt ten nejúžasnější úžas a jsem do něj zamilovaná už dva roky jak nějaká puberťačka. V práci mi ten jeho zarámovanej obrázek kazí reputaci :D

180

Odpovědět

Jimmy Kimmel se mi začíná líbit ... super videa ;-)

180

Odpovědět

Kdyby místo toho policajta byl Matt Damon, tak je to dokonalý :)

190

Odpovědět

Andrew: Jo, sorry. Nevím, proč jsem myslel, že to je policajt. Koukal jsem na to už včera a teď jsem psal komentář, takže jsem to pohnojil. :-)

180

Odpovědět

policajta? vidím ten týpka v modré košili... žádnej odznak ani nic jinýho co by nasvědčovalo tomu že je polda...

180

Odpovědět

Konec to sice trochu kazí, ale podle mě chtěl jen upozornit na to, že nošení zbraně do Starbucks je blbost. Holt to musel nějak završit.

Btw: Dobrej překlad. Určitě by bylo dobrý přeložit nějaký jeho další skvělí videa. Třeba s Eminemem jak hrajou basket, to mě taky dostalo. ×Đ

181

Odpovědět

lol konec je nej :D

180

Odpovědět

Kimmel je prostě pán komedie. Sleduju i jeho nepřeložený kousky a to jsou prostě legendy za legendou :) :D....JIMMY ROCKS!

180

Další