Ženu ani květinou neuhodíš

Thumbnail play icon
50 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:538
Počet zobrazení:6 868

Co se stane, když chlapcům ukážete dívku a požádáte je, aby ji uhodili? Do boje proti násilí na ženách se tentokráte nepustila neziskovka, ale italský tisk (fanpage.it).

Přepis titulků

- Můžem. - Jak se jmenuješ? - Kolik je ti let? - Jedenáct. Devět a půl. Sedm. Osm. - Čím chceš být, až vyrosteš? - Hasičem. Fotbalistou. Pekařem.

Policistou. - Chci péct pizzu. - Proč? - Protože... - Chci postavit dům svých snů. Protože rád dělám nepořádek. Abych zachraňoval lidi. Mám rád pizzu. A tohle je Martina... - Co se ti na ní libí?

- Líbí se mi její oči. Její boty, ruce... Oči a vlasy. Jen vlasy, přisahám. Všechno! Jsi moc pěkná. Chtěl bych být tvůj přítel. Teď jí pohlaď. Udělej na ni vtipný obličej.

A teď... ji uhoď! Udeř ji, silně! Uhoď ji! No tak! Ne? Ne. Já to neudělám!

Ne. - Ne. - Ne? A proč ne? Proč? Je to holka, to nemůžu udělat. Protože holky se nemají bít. Já jí nechci ublížit. Ježíš nechce, abychom ubližovali ostatním. Já jí nechci ublížit, protože je pěkná a je to holka.

Protože jsem proti násilí. Jak říká jedno přísloví: ženu ani květinou neuhodíš... Protože je to špatné. ... ani kyticí! Proč? Protože jsem muž! VE SVĚTĚ DĚTÍ SE ŽENY NEBIJÍ Allesandro, 6 let - Dej jí pusu!

- Na pusu nebo na tvář? Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (89)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jasně že ženu ani květinou neuhodíš, s tím souhlasím. Lepší je ji vzít květináčem, to už jí na zem dostane zaručeně.

179

Odpovědět

"Minulý týden jsme se s přítelkyní pohádali. Celý týden ode mne neslyšela ani slovo. Teď začíná slyšet na pravé ucho!"

Ale tak mne napadá, co když bude děvče vyznavačkou SM a dosáhne orgasmu jen po pár pořádných fackách nebo po pořádném výprasku opaskem? Budu v očích ostatních pozorný přítel nebo násilné hovado?

47

Odpovědět

No já nevim ono je to sporný. Některý ženský by potřebovali taky přes čumák a to pořádně bez rozdílu jestli je žena nebo ne :) To že se chová jako chlap, kráva a nebudu jmenovat co všechno, ji neopravňuje k tomu jí nenatáhnout. Už dávno neplatí, že ženy jsou roztomilá a něžná stvoření. Některý jsou více na pěst než kdejakej trouba. To bylo možná kdysi před lety. V dnešní době rozhodně ne.

219

Odpovědět

a nemyslíš, že to je spíš o tom, aby nemlátil nikdo nikoho, ženská chlapa ani on ji?

30

Odpovědět

+AmeliaTo sice ano, ale funguje to? Ne. Je to jen o lidech a jejich přístupu.

02

Odpovědět

Takže jakmile se někdo chová jinak, než se ti líbí, zaslouží si pěstí. A ženská tuplem, aby pochopila, že dávno neplatí, že je roztomilá a něžná, že teď tu máme genderovou rovnoprávnost. (y)

10

Odpovědět


Odpovědět

A co ty? Už si dal Olině pořádnou rychtu?

111

Odpovědět

Co se ti na ní líbí? Její boty a ruce (v kapsách). Jo jo, to bude největší proutník, až vyroste. Hlavně jak jí na konec jako jediný jednu málem natáhnul. :D

251

Odpovědět

I'll hit her with my sword!!!

175

Odpovědět

Ehm, v tom je nějaký dvojsmysl?

163

Odpovědět

By mě zajímalo, co by se stalo kdyby řekli:
"Když ji dáš facku, dostaneš 100 euro"

Celé video by pak vypadalo ÚPLNĚ jinak :D

460

Odpovědět

Půlka z nich by to udělala za žvíkačku

291

Odpovědět

Teda, toto je vážně slabota. Domácí násilí je svinstvo, a to na ženách, i na mužích. Ale tohle patetické dílko s kluky opakujícím mantry (více, či méně správné, ale každopádně jen mantry) s ním nic neudělá. Jen se nad ním někteří dojmou. Pravděpodobně ti, kteří ten problém nemají.

172

Odpovědět

OK, můžou mi přítomné dámy říct, co čekali, že se stane? Že ji ti kluci začnou řezat jak žito? Věřte nebo ne, ale chlapi netouží někoho jen tak pro nic za nic zmlátit. To dělají násilníci. Bylo by dobré si ty dvě kategorie neplést.

P.S.: Umíte si představit ten virvál, kdyby někdo natočil podobné video, ale s černochy a ženskou s kabelkou? Třeba s názvem: Vidíte? Nekradou všichni!!!

403

Odpovědět

Přítomné dámy nejsou odpovědné za tvorbu italských serverů, uniká mi tedy, proč by vám mělY něco vysvětlovat. Navíc poselství videa není: Někteří chlapi nejsou násilníci. ale Ženy se nemají bít. (To poselství říká půlku pravdy tak, že tu druhou, stejně důležitou, totiž Muži se nemají bít zatlačuje do pozadí. Ale samo o sobě je pravdivé.)

117

Odpovědět

+komunardJá jsem nechtěl, aby mi něco vysvětlily, ale aby řekly, co čekaly, že se stane. A dámy jsem oslovil proto, že jsem doufal, že přítomní muži věděli, že se nic nestane. A jestli to věděly i dámy, tak mi uniká smysl tohoto videa.
Můj problém s tímto videem je ten, že jasně implikuje, že muži bijí své ženy, a že by s tím měli přestat. Přitom to není pravda. Násilníci bijí své ženy (a i jiné lidi). A s těmi žádné video nehne, takže na koho je tedy zaměřené? Odpověz si sám...

71

Odpovědět

+komunardToto video je zaměřené právě na násilníky, případně lidi, kteří jejich jednání tolerují a schvalují. Je naprosto naivní a nesmyslné myslet si, že by to na ně jakkoli zapůsobilo. A video je tedy zbytečné. Dal jsem mu tuším 3 hvězdičky, ale stejně si nemyslí, že je v něm to, co v něm vidíte vy.

01

Odpovědět

Mně se video líbí. Myslím, že je třeba poukazovat i na tak primární zásady jako je nemlátit ženu, protože je doba, kdy se na takové věci zapomíná. Samozřejmě nastanou situace, kdy je v pořádku použít sílu a tím myslím například sebeobranu, ale jinak jsem zastáncem toho, že jakýkoliv muž využívající svou sílu jako prostředek výhody k řešení sporů mezi jim a ženou je ubožák.

1523

Odpovědět

Tak souhlasil bych, ale jaksi mi v tom chybí to, že stejně ubohé to je v jakékoli ganderové relaci.

231

Odpovědět

komunard: Je to rozdiel. Ženy sú slabšie.

116

Odpovědět

+thorium.cekuj.netTo není obecně pravda, a ani v průměru to nebude nějak dramatický rozdíl. Rozhodně menší, než jsou běžné rozdíly mezi jednotlivci téhož pohlaví.

1211

Odpovědět

+thorium.cekuj.net:D haha... to myslíš vážne ? :D kde žiješ ? V amazónii ?

49

Odpovědět

+thorium.cekuj.netŽeny sú nielenže slabšie... sú omnoho omnoho slabšie... krehúčke ako krémeše... a nie že nie :)

513

Odpovědět

+thorium.cekuj.netCo sis šlehnul, komunarde?

34

Odpovědět

+thorium.cekuj.net"krehúčke ako krémeše" - to jsem si taky myslel, kdyz jsem byl jeste panic. Ne hochu, zenska je stvoreni z masa a kosti, stejnych jako ma chlap. Vagina z ni nedela nejake superkrehke stvoreni.

133

Odpovědět

+thorium.cekuj.netOdpanila ťa 120 kilová k***a ?
Ak ťa pretlačí, alebo udrbe 1 žena zo 100, tak so sebou chlapče niečo rob...
Pretože to znamená, že nie žena nieje krehučká, ale ty si zženštilá k***a.

35

Odpovědět

+thorium.cekuj.netBTW. ženy porovnávam s chlapmi... nie polochlapmi :)
Ak patríte k polochlapom, tak mi je vás úprimne ľúto.

66

Odpovědět

+thorium.cekuj.netS tvojimi krémešmi sa radíš k tej polo skupine.

23

Odpovědět

+thorium.cekuj.netTo už ako ? Logika bola na dovolenke ?

13

Odpovědět

+thorium.cekuj.netOčividně.

KorenZMasaraku: Takové kraviny nemůže napsat chlap s koulama... nebo ti je někdo přistřihl? Zníš tak, i když nejdou slyšet tvoje výšky.

13

Odpovědět

Od pedofilů, pro pedofily.
Zkurveně zasranej svět.
DĚTI DO TELEVIZE NEPATŘÍ! A UŽ VŮBEC NÉ NA INTERNET!

826

Odpovědět

Vymysli si vlastni jmeno a nesnas se tu nekoho napodobovat retarde. btw hodne slaby...

334

Odpovědět

Měli to udělat i naopak.Myslím, že by se našlo pár holek, které by to braly jako srandu a bouchly by si.
Jinak je fajn že to udělal jakýsi italský server a ne příživníci z nějaké neziskovky.

131

Odpovědět

Poslední dobou se tu rozmohly Italské videa a jsou čím dál lepší...
ale čím blíž tím horší.

135

Odpovědět

Proč tu ještě neryčí žádný feministky, že "she is a girl" je sexistický?! Sou to normálně sexistický prasata a devianti! Patří do psychiatrický léčebny! Rovnoprávnost pro všechny!!!

304

Odpovědět

Protože takové "feministky" se vyskytují převážně v představách patriarchalistů, machistů, šovinistů, nebo jak si chtějí říkat, a ve skutečném světě se s nimi setkáte jen vzácně (neříkám že nejsou, blbci jsou všude).

610
Další