Život ve filmu

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:563
Počet zobrazení:6 054

Jaké by to bylo, žít uvnitř filmu? Tenhle chlapík to dokáže a není to zrovna sranda, když si nemůže vybírat. P.S. Poznáte všechny filmy? Titul "Fajnšmekr" pro toho, kdo pozná onen norský snímek ze 70. let.

Přepis titulků

Poslední dobou se mi začaly dít divné věci. Ať dělám cokoli, najednou se ocitnu uprostřed filmu. Překlad: Ajvngou www.videacesky.cz Ne, ne, ne. Chci mít pokoj. Jmenuji se Smrt. Dobře. Už jsem zasnoubená s někým jiným.

- S ním? - Henry! Se mnou ne, pane Darcy. Je to velmi děsivé. Nejhorší je norský sociální realismus 70. let. Nerozumím... Víš ty co? Nenávidím tě! PŘINÁŠÍME VÁM FILMY VÍCE NEŽ KDY PŘEDTÍM

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak nevím, nevím, ale není to nááááhodou "podzimní sonáta" ? jenže To by pak bylo švédsko... Takže co třeba norská trilogie "manželky"? Hlad jsem neviděla tak nevím.

180

Odpovědět

Já se také přimlouvám za žití ve hře, pro začátek bych začal něčím jednoduchým, třeba The Sims-simulátor života kde je z vás s trochou úsilí Prezident s manželkou a bezpočtem milenek to by se mi líbilo. Pak něco těžšího třeba Gothic- vhozen do trestanecké kolonie, kde vás chce půlka lidí okrást, druhá zabít a do nemluvím o dinosaurům podobných monstrech co rádi k večeři čerstvé maso.

180

Odpovědět

Scénka se smrtí je na 100% Sedmá Pečeť, co jsem v komentářích ještě neviděl je Pýcha a Předsudek

180

Odpovědět

K: sedmou pečeť sem neviděl, ale marketa lazarová je podle mě geniální...

180

Odpovědět

Že by Sedmá pečeť? Jedna mých nejhorších filmových zážitků. Za oba mé hrůzostrašné zážitky (Markéta Lazarová) se zapříčinila naše škola, která nás nutí chodit na takovéto věci. Pro mě často složité na pochopení a velmi nezáživné.

193

Odpovědět

Teda, vše až na tu řvoucí ženskou, jestli něco byla :D

180

Odpovědět

Co jsem poznal: transformers, osvícení, kmotr, godzilla
Výborná reklama.

181

Odpovědět

Bubu - Vana jsou čelisti, osvícení je sekera ve dveřích.

181

Odpovědět

Osvícení bylo fajn :-D

180

Odpovědět

Když lezl do vany nebyla to znělka z Čelistí ?

180

Odpovědět

Ten norský mi příde jako "Hlad " od Henninga Carlsena, musim se přiznat, že sem kdysi byla na maratonu evropských filmů a ten film tam byl...jenže si teda nevybavuji, že by tam řvala nějaká ženská... no už je to ale deset let takže bych se asi nehádala :D

180

Odpovědět

Transformers, Pýcha a Predsudok, Jurský park a keď išiel do vane na začiatku tak to je mi dosť povedomé ale neviem si spomenúť momentálne... a ten nórsky-??? nevidel som ho určite ale niekde som o nejakom filme nórskom raz čítal a tuším sa to volalo Persona alebo tak nejako ale neviem to len tak tipujem lebo to už bolo dávno čo som to čítal...

180

Odpovědět

Teda Švédský film Sedmá pečeť ale není ze 70.let

181

Odpovědět

Je to norský film Sedmá pečeť

187

Odpovědět

syn radka johna :)

190

Další