Ano, šéfe trochu jinakThat Mitchell and Webb Look

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 40
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:604
Počet zobrazení:12 965

Jeden skeč od anglické dvojky Mitchell a Webb už máme tady. Tentokrát se tihle pánové zaměřili na parodii Gordona Ramsaye a jeho populárního pořada Kitchen Nightmares. Na podobném principu je založena i česká verze - tedy pořad Ano, šéfe se Zdeňkem Pohlreichem.

Přepis titulků

Mravenců se zbavili a lednice jsou zase na svém místě. Max se tedy zaměřil na menu. Tak jo, menu je moc obsáhlý. Jasný? Potřebuješ jídlo s koulema! - Čerstvou místní rybu. - Ryba má koule? Drž hubu! Máš koule? A máš je chlupatý? Pardon, jo, mám je chlupatý. Drž hubu, ty chlupatej šulíne!

Tak jo, vezmeš lososa, nakrájíš kopr, lehce vymáčkneš citrón, trochu marinády, pořádně rozpálíš pánev, dáš tam creme fraiche a hotovo! Jednoduchý! Jasný? A teď ty. Co bylo po tom kopru? Vypadá to, že Maxovy nápady budou problém. Taháš mě snad za koule?

Ukazoval jsem ti to takhle. Co je sakra tohle? - Prostě jsem... - Co?! - Prostě jsem selhal. - Cože? Cože jsi, kámo? - Jste mnohem lepší než já. - Co? Jste mnohem lepší kuchař, to je očividné. Proto máte pořad v televizi a já krachující restauraci. Nepomáhá mi, když na mě takhle řvete. Tohle prostě neuvařím a jsou v tom věci, které jste ani nezmínil.

Třeba ty brambory. Podle mě to bylo nějaký kouzlo. - Jsou to jenom jednoduše uvařené místní suroviny. - Ale vámi! Král Lear je taky jenom text zasazený ve správném pořadí. Jediná věc, co mé restauraci pomůže je, když tu zůstanete napořád. Zůstanete tady? Když neumíš udělat kousek lososa, neměl sis otevírat restauraci. No, brzo už ho dělat nebudu, díky za skvělou reklamu.

Bude tady fronta až za roh, až se dozví, že neumím vařit. Nebuď blázen. Máš tady 50 hostů. Protože jste v kuchyni vy. Zatím jste jenom dokázal, co je jasné i blbcovi, že jste lepší kuchař než já. - Musíš jen pokračovat. - Pokračovat? Ani jsem nezačal a divím se, že jste to ještě neřekl. No jo, bylo to těžký, obejmi mě.

- Vy mnou opovrhujete. - No jo. No jo. Překlad: Ajvngou www.videacesky.cz Hni sebou, lemro! Proč neběžíš tak rychle jako já?

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:26
"It doesn't help me if you show people that."
"Nepomáhá mi, když na mně takhle řvete."
Správně má být "Nepomáhá mi, když to lidem ukazujete."

254

Odpovědět

Nepřijde mi, že by tam říkal "that" O_o

08

Odpovědět

Ten "smiech" myslia vážne?

205

Odpovědět

Ješt někdo si všiml, že ten "Ramsay" tam dal chipsy? :-D

2511

Odpovědět

Ty jo kdyz jsem ho videl hned jsem si rikal super oni sem dali video od egoraptora a kdyz jsem pak videl ze to neni moc vtipne ze tam neni random prvek a blaznivost tak jsem si rikal to nemuze byt ... a nastesti jsem mel pravdu nastesti to nebyl egoraptor:)

1913

Odpovědět

Ten kuchař má hlas jako Terry Jones když hraje ženskou

253

Odpovědět

Vrchol trapnosti

1934

Odpovědět

Tisíckrát děkuji za tuhle srandu(upřímně řečeno). Klidně bych uvítal další videa od nich.

193

Odpovědět

Ale maji tam pravdu, vzdy kdyz vidim jakej v ty kuchyni maj lidi bordel a špínu tak nechápu jak tam nekdo vubec muze jist, obzvlášť když to jídlo vypada jak ze školní jídelny.

212

Odpovědět

THX. (Zjistil jsem, ze jede 8. serie Peep Show. Yay!)

204

Odpovědět

No já nevím, mne to nějak zvlášť nepobavilo. A ani to nebyla moc parodie, protože se v těchto pořadech podobné věci stávaly, jen tady jsou dovedené do karikaturnosti. Ale zase jsem viděl i horší.

1810

Odpovědět

Začátek nebyl tak šptný, ale konec trochu zahodili... 7/10, ale klidně víc podobných videí

228